Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  7 miesięcy temu  16.10.2019, ~ Administrator   

  Martin Wiese

  Martin Wiese

  Producent farb i lakierów Hempel ogłosił, że szefem działu powłok ochronnych i przemysłowych w koncernie został Martin Wiese. Te dwa segmenty biznesowe zapewniają około połowę całkowitego obrotu Hempel, a ta nominacja ma przyczynić się do dalszych wzrostów sprzedaży. Firma dąży do osiągania obrotów w wysokości 3 miliardów euro.

  Ochronne i przemysłowe obszary działalności Hempel obejmują produkcje powłok dla gałęzi: energii wiatrowej, infrastruktury, gazownictwa i przemysłu naftowego oraz energii cieplnej. Martin Wiese ponosi od 1 października całkowitą odpowiedzialność za prowadzenie tych branż w skali globalnej.

  – To ogromna odpowiedzialność, ale mam pełne zaufanie do umiejętności i możliwości Martina – powiedział Michael Hansen, dyrektor handlowy w Hempel. – Działamy w branży, w której nasi klienci stale się rozwijają i działają bardziej globalnie. Bardzo ważne jest, abyśmy utrzymywali i umacniali naszą globalną obecność, zapewniając, że jesteśmy w stanie działać i konkurować na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że Martin idealnie wpasuje się w jego nową rolę i jestem bardzo zadowolony, że podjął się tego wyzwania.

  M. Wiese ma 20 lat doświadczenia w branży powłok. Zajmował stanowiska handlowe m.in. w Danii, Francji, Holandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na nowym stanowisku w Hempel będzie pracować w siedzibie centrali pod Kopenhagą w Danii.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony