Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  9 miesięcy temu  27.07.2020, ~ Administrator   

  ST wprowadziło do swojej oferty nową serię supertrwałych farb proszkowych H3–Horizon. Kolekcja składa się z farb poliestrowych opatrzonych certyfikatem Qualicoat klasy 2. Produkty w wersji gładkiej mat i połysk oraz w drobnej strukturze dostępne są w magazynie we Włoszech aż w 34 różnych kolorach.

  – Wprowadzenie na rynek nowej linii farb, w tych trudnych dla całego świata czasach, jest dowodem naszej elastyczności i dużej zdolności do reorganizacji, które pozwoliły nam pozostać operatywnymi i działać nieprzerwanie podczas całego tego okresu – mówi Marco Zadra, dyrektor generalny ST Powder Coatings. – Z pewnością możemy powiedzieć, że ta kolekcja będzie prowadzić do rozwoju kolejnych linii produktów.

  Optymalne wykorzystanie możliwości, jakie dają wirtualne platformy pozwoliło firmie na udzielanie klientom całkowitego wsparcia podczas tych kilku niełatwych miesięcy. Personel techniczny ST doskonale poradził sobie z obsługą klientów nieprzerwanie asystując im zarówno w fazie przed-, jak i posprzedażowej w okresie nadzwyczajnej sytuacji związanej z koronawirusem.

  – Synergia pomiędzy ludźmi, procedurami i infrastrukturą uświęca to, co jest filozofią ST – wyróżniająca się zdolność stuprocentowego wspierania klientów, również zdalnie – podsumowuje Maro Zadra.

  W Polsce dystrybutorem ST Powder Coatings jest firma Fapro. Więcej na www.fapro.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony