Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  28.01.2019, ~ Administrator   

  Już nie GT85, nie Roklin, ani też nie TARRA! W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie działalności firmy GT85 Polska zaczną funkcjonować pod nową, wspólną dla całej firmy, nazwą – NOYEN.

  Zmiana nazwy z GT85 Polska na NOYEN, odświeżony wizerunek, dynamiczne kolory firmowe i logo, to konsekwencja wprowadzanej już od jakiegoś czasu nowej strategii firmy. „To kropka nad „i” naszego rozwoju, podkreślenie faktu, że stawiamy na nowoczesność i ciągłe ulepszanie naszych usług. Jesteśmy bardzo ambitni, już teraz jesteśmy liderem w kategorii chemii przemysłowej i maszyn myjących w Polsce. Chcemy być rozpoznawalni, zapamiętani i polecani także poza granicami kraju, mamy więc nadzieję, że nowa nazwa nam w tym pomoże” – uzasadniają przedstawiciele firmy.

  Teraz NOYEN!

  – Od dawna byliśmy firmą, która mogła poszczycić się wysokim poziomem produktów i usług, światowym standardem obsługi klientów i doświadczonymi pracownikami. Niewielu jednak wiedziało, że zarówno Roklin, jak i TARRA miały wspólnego właściciela, jakim był GT85 Polska – mówi prezes zarządu GT85 Zbigniew Kurant. – Przyszedł czas, by to uporządkować i pokazać się światu pod nowym, jednolitym, łatwym do zapamiętania szyldem NOYEN.
  Nowy logotyp oraz kolory firmowe NOYEN odzwierciedlają profesjonalizm, najlepszą oferowaną jakość, wiarygodność oraz międzynarodowy charakter firmy. Pozwolą zapadać w pamięć i wyróżniać się na rynku.

  Zmiana na lepsze

  Zmiana nazwy i wizerunku firmy to pozytywny krok w przyszłość, ku światowym standardom i nowoczesnemu wizerunkowi. Następuje ona w równo 20 lat od założenia GT85 Polska – wówczas dystrybutora smarów.
  Do połowy 2019 roku stara i nowa nazwa firmy będą funkcjonowały wymiennie. Będzie to czas na łagodne wprowadzenie zmian na wszystkich płaszczyznach dla klientów oraz pracowników.
  Zmiana nie pociąga za sobą żadnych zmian personalnych w zarządzie. Kapitał firmy nadal pozostaje w pełni polski, zarząd spółki nie planuje sprzedaży firmy. Serce NOYEN, podobnie jak GT85 Polska, będzie bić w Lublinie.
  – Na zmianie wizerunku i rozwoju firmy zyskają wszyscy, także mieszkańcy Lublina i okolic – podkreśla prezes Kurant. – GT85 Polska jest liczącym się pracodawcą w regionie, od lat firma dba także o swoje otoczenie, m.in. stosując standardy ochrony środowiska, dofinansowując lokalne inicjatywy sportowe, a także współpracując z uczelniami wyższymi w celu wspierania młodych talentów, nie tylko inżynierskich.

  Więcej szczegółów pod linkiem: http://www.gt85.com.pl/aktualnosc/gt85-zmienia-nazwe-na-noyen

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony