Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  2 miesiące temu  28.06.2018, ~ Administrator   

  AkzoNobel wprowadził nową kolekcję farb proszkowych antygraffiti Interpon EC (Easy Clean). Jest ona już dostępna w całej Europie, dzięki czemu klienci mają możliwość łatwiejszego usuwania wszystkich rodzajów niechcianych malowideł z przestrzeni publicznej.

  – Wiemy, jak trudno jest szybko i skutecznie usunąć graffiti, dlatego jesteśmy dumni, że nasze produkty ułatwiają to zadanie – mówi Daniela Vlad, dyrektor działu Powder Coatings firmy AkzoNobel. – Te wysokowydajne powłoki pomagają utrzymywać obszary publiczne w stanie wolnym od niechcianej pseudosztuki.

  Opracowane w celu zapewnienia ochrony zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, farby proszkowe Interpon EC ułatwiają usuwanie graffiti z malowanych powierzchni i metalowych podłoży bez uszkadzania oryginalnej powłoki i pogorszenia jej właściwości. Produkt ten jest szczególnie skuteczny w przypadku przedmiotów, które są intensywnie użytkowane, jak ławki miejskie, szafy rozdzielnic elektrycznych, transport publiczny i wyposażenie placów zabaw.

  Dostępny w szerokiej gamie kolorów RAL i bezbarwnej powłoce, Interpon EC jest trwały, nie zawiera prawie żadnych lotnych związków organicznych (LZO) i jest odporny na warunki atmosferyczne, korozję i chemikalia. Klienci mogą wybierać także spośród niestandardowych kolorów i faktur dostosowanych do ich konkretnych potrzeb.

  AkzoNobel to największy na świecie producent farb proszkowych i światowy lider w dziedzinie technologii powłok proszkowych. Produkty dostarczane są głównie pod markami Interpon i Resicoat.
  Więcej informacji na temat Interpon EC można znaleźć na stronie www.interpon.com

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony