Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  8 miesięcy temu  25.01.2018, ~ Administrator   

  Przedsiębiorstwo Gema Switzerland GmbH nabyło SAT (Surface Aluminium Technologies) S.p.A .

  SAT (www.sataluminium.com) ma swoją siedzibę w Weronie we Włoszech i jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży systemów do wykańczania powierzchni profili aluminiowych. Rozwiązania proponowane przez SAT obejmują pionowe linie do malowania proszkowego, pionowe systemy do wstępnej obróbki anodowej, linie do anodowania, maszyny do śrutowania, urządzenia do dekorowania profili efektem drewna i systemy do pakowania profili aluminiowych.

  Od ponad 40 lat Gema jest światowym liderem w zakresie urządzeń i systemów do elektrostatycznego malowania proszkowego. Gema ma główną siedzibę w Szwajcarii, prowadzi bezpośrednią działalność w 10 krajach i posiada sieć ponad 200 dystrybutorów w Europie, Azji i Pacyfiku oraz w obu Amerykach. Gema należy do grupy Graco, która dostarcza technologię w zakresie zarządzania farbami proszkowymi oraz lakierami ciekłymi, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i komercyjnych. Projektuje, produkuje i sprzedaje systemy oraz sprzęt do nakładania, kontrolowania, dozowania i natryskiwania farb ciekłych oraz proszkowych w przemyśle wytwórczym, przetwórczym, budowlanym i konserwacyjnym.

  SAT będzie działał jako niezależna firma w ramach grupy Graco pod swoimi znanymi markami Trevisan, Autel, Cube, Fox i Ezy.

  – Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że zostajemy częścią rodziny Graco i będziemy współpracować z Gema nad rozwojem technologicznym i rozwiązaniami, które będą stanowiły dużą wartość dla klientów – skomentował Silvio Trevisan, dyrektor SAT.

  – Dzięki swojej wiedzy oraz innowacyjnym i niezawodnym rozwiązaniom SAT jest bardzo znaną i cenioną marką na całym świecie; jej przejęcie stanowi świetne uzupełnienie oferty Gema i Graco – powiedział Claudio Merengo, dyrektor Gema.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony