• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  ponad rok temu  03.02.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Gema Switzerland GmbH i SAT (Surface Aluminum Technologies) SRL świętują kolejną rocznicę połączenia obu firm. SAT, producent akcesoriów i technologii do malowania proszkowego został przejęty przez Gemę pięć lat temu, aby zaoferować lepszą obsługę klientów z branży aluminiowej.

  Przejęcie SAT zostało sfinalizowane w styczniu 2018 roku w celu poprawy pomocy dla wszystkich klientów z branży aluminiowej: SAT oferuje portfolio innowacyjnych rozwiązań do malowania proszkowego i anodowania aluminiowych profili, natomiast Gema dostarcza zaawansowane urządzenia do elektrostatycznego malowania proszkowego z szeroką siecią dystrybucji i wsparcia na całym świecie.

  − Te pierwsze pięć lat było pełne satysfakcji i jesteśmy wdzięczni zarówno GRACO (grupa, do której należą obie firmy – dop. red.), jak i Gema za ich cenne wsparcie − oświadczył z dumą Andrea Trevisan, dyrektor generalny SAT. − Naszym celem jest teraz wykorzystanie tej solidnej bazy, którą zbudowaliśmy, aby rozwinąć naszą działalność i nadal dostarczać naszym klientom najlepsze technologie.

  − Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z wyników przejęcia; wydajność w tych pierwszych pięciu latach, nawet biorąc pod uwagę zakłócenia związane z pandemią COVID-19, była po prostu znakomita − dodał również Claudio Merengo, światowy prezes Gema. − Nie tylko SAT płynnie dołączył do organizacji i kultury Gema, ale pracowaliśmy razem nad nowymi inicjatywami i projektami, które w przyszłości uczynią naszą grupę jeszcze silniejszą. Dziękujemy SAT za bardzo udaną współpracę i cieszymy się na jeszcze silniejszą wspólną przyszłość.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne