• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.08 - 30.09 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  2 miesiące temu  05.07.2021, ~ Administrator   

  Gema Switzerland GmbH jest liderem na rynku systemów i urządzeń do malowania proszkowego. Liczne innowacje i ciągły sukces rynkowy doprowadziły do ​​szybkiego rozwoju firmy, a w międzyczasie doprowadziły zakład produkcyjny w St. Gallen w Szwajcarii do granic jego możliwości operacyjnych. Ponieważ perspektywy na przyszłość zapowiadają rosnącą liczbę zamówień i pracowników, firma już w 2018 r. zaczęła szukać nowej lokalizacji w swoim regionie.

  Gema znalazła to, czego szukała w Gossau, w pobliżu obecnego zakładu produkcyjnego w St.Gallen w Szwajcarii. Nowa lokalizacja ma doskonałe połączenia komunikacyjne. Od wiosny 2022 r. rozpocznie się budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego, który z ekologicznego punktu widzenia przekroczy wszelkie dotychczasowe normy energetyczne. Cała potrzebna energia będzie pozyskiwana głównie ze słońca, a budynek będzie ogrzewany energią geotermalną. To zredukuje emisje do minimum. – Powlekanie proszkowe jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska obróbek powierzchni. W naszym nowym budynku weźmiemy również pod uwagę ten aspekt – mówi Bruno Egger, Global Operations Manager.

  Najważniejszym punktem nowego budynku będzie nowoczesne i bardziej przestronne laboratorium testowe i powlekające, które będzie miało teraz cztery linie do lakierowania. Umożliwi to firmie Gema przeprowadzanie testów powłok dla klientów z całego świata jeszcze wydajniej i w bardziej praktyczny sposób.

  Istotnym czynnikiem trwałego sukcesu jest zmotywowana kadra pracownicza, która stanowi podstawę i siłę napędową firmy. W nowej lokalizacji, oprócz doświadczonych i wieloletnich pracowników, Gema świadomie będzie również polegać na młodych talentach. – Jest to dla nas ważne, aby wnieść nowe perspektywy i nowy sposób spojrzenia z zewnątrz do naszej międzynarodowej firmy. Zachęcamy i wspieramy młodych, zaangażowanych pracowników w ich rozwoju zawodowym. Będą oni przyszłymi liderami, którzy będą nadal skutecznie pozycjonować firmę Gema na rynku – mówi Claudio Merengo, prezes Grupy.

  W nowym zakładzie produkcja rozpocznie się pod koniec 2023 roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony