• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Procesy Wspomagające

  ponad rok temu  25.01.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Włoskie firmy ALIT i SAT podpisały umowę o współpracy przyznającą SAT wyłączne prawo sprzedaży maszyn ALIT Fastrip ISP do czyszczenia haków w lakierniach.

  Oba przedsiębiorstwa już wcześniej współpracowały przy realizacji różnorodnych projektów dla lakierni na terenie całej Europy, w tym Polski. Kooperację ułatwiała im komplementarność produktów: firma ALIT Technologies od początku swojej działalności specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń i środków do chemicznego usuwania powłok lakierniczych na linii produkcyjnej. Jej topowym produktem jest Fastrip ISP – maszyna do czyszczenia haków na liniach do pionowego powlekania wytłaczanych profili aluminiowych.

  Z kolei działalność SAT s.r.l. koncentruje się na projektowaniu i montażu systemów do obróbki powierzchni profili aluminiowych – linii do malowania proszkowego, w tym pionowego malowania proszkowego ze zintegrowaną obróbką anodowaniem, linii do anodowania, maszyn do dekoracji drewna i systemów pakowania profili.

  Obie firmy liczą na to, że ścisła współpraca w zakresie sprzedaży systemu Fastrip ISP ułatwi dotarcie do nowych klientów i pozwoli im wspólnie rozwijać nowe, ambitne projekty.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...