Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  12 miesięcy temu  15.07.2019, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, oficjalnie otworzyła nowy salon Colour Experience Room, mieszczący się w słynnym londyńskim The Building Centre.

  Na otwarcie pierwszego brytyjskiego salonu kolorystycznego Axalta zaprosiła wielu architektów i projektantów. Uczestników zachęcano m.in. do przeglądania bogatej kolekcji kolorów oraz zgłębiania związku pomiędzy kolorami a zmysłami.

  Impreza odbyła się w ramach Londyńskiego Festiwalu Architektury. Aby pomóc gościom odkryć fascynującą naturę naszych zmysłów, poddano ich serii minieksperymentów sensorycznych, takich jak rozpoznawanie przedmiotów poprzez dotyk czy warsztaty zapachowe. Podczas każdego z nich goście mogli połączyć zmysł – smak, dotyk, zapach, wzrok lub słuch – z wybraną próbką koloru.

  W Colour Experience Room znajduje się ponad 700 próbek lakierów proszkowych o różnych kolorach, teksturach, efektach i wykończeniach. Salon jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do soboty.

  – Zwykle doświadczamy kolorów jednym zmysłem – wzrokiem – mówi Dami Babalola, Architecture Colour Expert i kurator londyńskiego salonu Colour Experience Room. – My chcieliśmy jednak pokazać, że to nie jedyna możliwość. Nasze minieksperymenty sensoryczne pobudzały wszystkie zmysły i tym samym pozwalały spojrzeć na kolor z innej perspektywy.

  Przypomnijmy, że w Polsce już od ponad roku funkcjonuje Colour Experience Room.

  Szczegóły TU

  O Axalta

  Axalta jest światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Jej lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 14 000 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na naszej stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony