• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła
  Strona 2 z 2

  - Termoformowanie aplikacji.

  - Modernizacja systemów do maszyn termoformujących i wykończeń piecach.

  - Osuszające piece do tekstyliów i systemów powłokowych.


  Konstruktorzy Vulcan zaprojektowali katalityczne systemy grzewcze dla procesów grzewczych, które wymagają temperatury części do 650°F/345°C, zarówno dla tworzyw sztucznych, proszku lub cieczy, suszenia sieciowego lub podgrzewania. Systemy są dokładnie przetestowane w naszym obiekcie, zapewniając pełną satysfakcję przed wysłaniem urządzeń. Piece katalityczne na podczerwień Vulcan są zaprojektowane specjalnie do malowania proszkowego z wykorzystaniem w pełni technologii podczerwieni do kompletnego utwardzania farby. Są zaprojektowane w programach SolidWorks zapewniających wysoki stopień wykończenia, umożliwiając obejrzenie projektu pieca dokładnie z wszystkich stron i położenie na linii do malowania.


  W pełni odzwierciedla technologię pieca, zapewniając najbardziej efektywną absorpcję podczerwieni przez część powłoki. Refleksyjne wnętrze pieca skupia energię podczerwieni na części. Wymienne panele zewnętrzne nie są izolowane, ale pozostają chłodne w dotyku.

  Wielostrefowa technologia przepływu gazu jest używana w całej koncepcji projektu pieca, co pozwala na kontrolę temperatury z wszystkich stron. Kontrola stref odbywa się poprzez intuicyjny interfejs PLC (programowalny sterownik logiczny), który jest także centrum diagnostycznym. System sterowania jest idealny do ogrzewania podłoży wrażliwych na ciepło, takie jak płyty MDF, a także tradycyjnych elementów metalowych.


  U wszystkich klientów udało się skrócić czas wypalania o 1/3 i przyniosło oszczędność energii nawet o 55%. To powoduje zwiększenie wydajności Waszej lakierni oraz bardzo szybki zwrot inwestycji.


  Surfin Polska Sp. z o.o.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...