• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła
  Strona 1 z 2

  Surfin Polska - nowa oferta i doradztwo techniczne


  Firma Surfin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej powstała w 1996 roku i rozpoczęła sprzedaż farb proszkowych na rynku polskim. Obecnie jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Inver s.p.a./Valspar. Główny asortyment oferowanych produktów to poliestry z aprobatą Qualicoat i GSB, dedykowane do klientów segmentu budowlanego, a w szczególności aluminium.  1422farby_001.jpg


  Farby proszkowe i ciekłe


  Na początku tego roku mieliśmy spotkanie z przedstawicielami Inver/Valspar, na którym zapadła decyzja o przyznaniu naszej firmie wyłączności na obsługę firm z branży aluminium. Wiąże się to z poszerzeniem oferty lakierów matowych oraz wdrożeniem kolejnego asortymentu, tj. poliestru Q, mat w drobnej strukturze. Wiemy, że pomoże nam to w jeszcze lepszej obsłudze klientów i wzmocnieniu pozycji na rynku polskim. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać i jeszcze bardziej rozwinąć sprzedaż oferowanych przez nas farb proszkowych. Wysiłki kierujemy również na obsługę rynku słowackiego. Naszym atutem są bardzo wysokie stany magazynowe, co pozwala na szybką realizację zamówień.


  Dodatkowym i już bardzo mocnym punktem sprzedaży są jednowarstwowe zewnętrzne lakiery antyczne, które sprzedajemy pod własną marką farb proszkowych Mattson.

  Nasi wykwalifikowani handlowcy zajmują się rozprowadzaniem i promowaniem produktów na terenie całego kraju, ponadto służymy doradztwem technicznym i pomocą w rozwiązywaniu problemów z malowaniem proszkowym. W swojej ofercie posiadamy również farby ciekłe. Jesteśmy dystrybutorem słowackiej firmy Chemolak a.s., która istnieje od 130 lat i ma spore doświadczenia w produkcji lakierów ciekłych. Oferujemy produkty, które można zastosować w różnych segmentach, od lekkiego zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji aluminiowych i stalowych, po specjalne systemy, np. farby do malowania wagonów, maszyn przemysłowych, poprzez impregnacje i zabezpieczenie drewna, kończąc na farbach do betonu i do malowania pasów drogowych.


  1422farby_002.jpg


  Piece katalityczne

  Bardziej efektywne wykorzystanie energii i zmniejszenie kosztów - tu sektor malowania proszkowego szuka oszczędności. Wykazano, że katalityczne piece działające na podczerwień są czystsze, bardziej opłacalne i wydajne niż piece konwekcyjne oraz też znacznie zmniejszają emisję dwutlenku węgla w procesie wypalania.

  Vulcan projektuje i produkuje katalityczne piece na podczerwień do zadań:

  - Utwardzanie lub żelowanie cieczy i proszku na częściach metalowych.

  - Utwardzanie powłok na podłożach wrażliwych na ciepło, takich jak płyty MDF i tworzywa sztuczne.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...