• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian
  Strona 1 z 2

  Surfin Polska - nowa oferta i doradztwo techniczne


  Firma Surfin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej powstała w 1996 roku i rozpoczęła sprzedaż farb proszkowych na rynku polskim. Obecnie jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Inver s.p.a./Valspar. Główny asortyment oferowanych produktów to poliestry z aprobatą Qualicoat i GSB, dedykowane do klientów segmentu budowlanego, a w szczególności aluminium.  1422farby_001.jpg


  Farby proszkowe i ciekłe


  Na początku tego roku mieliśmy spotkanie z przedstawicielami Inver/Valspar, na którym zapadła decyzja o przyznaniu naszej firmie wyłączności na obsługę firm z branży aluminium. Wiąże się to z poszerzeniem oferty lakierów matowych oraz wdrożeniem kolejnego asortymentu, tj. poliestru Q, mat w drobnej strukturze. Wiemy, że pomoże nam to w jeszcze lepszej obsłudze klientów i wzmocnieniu pozycji na rynku polskim. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać i jeszcze bardziej rozwinąć sprzedaż oferowanych przez nas farb proszkowych. Wysiłki kierujemy również na obsługę rynku słowackiego. Naszym atutem są bardzo wysokie stany magazynowe, co pozwala na szybką realizację zamówień.


  Reklama
  Śródtekstowy - xrite 14.09-27.09 Julian
  Dodatkowym i już bardzo mocnym punktem sprzedaży są jednowarstwowe zewnętrzne lakiery antyczne, które sprzedajemy pod własną marką farb proszkowych Mattson.

  Nasi wykwalifikowani handlowcy zajmują się rozprowadzaniem i promowaniem produktów na terenie całego kraju, ponadto służymy doradztwem technicznym i pomocą w rozwiązywaniu problemów z malowaniem proszkowym. W swojej ofercie posiadamy również farby ciekłe. Jesteśmy dystrybutorem słowackiej firmy Chemolak a.s., która istnieje od 130 lat i ma spore doświadczenia w produkcji lakierów ciekłych. Oferujemy produkty, które można zastosować w różnych segmentach, od lekkiego zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji aluminiowych i stalowych, po specjalne systemy, np. farby do malowania wagonów, maszyn przemysłowych, poprzez impregnacje i zabezpieczenie drewna, kończąc na farbach do betonu i do malowania pasów drogowych.


  1422farby_002.jpg


  Piece katalityczne

  Bardziej efektywne wykorzystanie energii i zmniejszenie kosztów - tu sektor malowania proszkowego szuka oszczędności. Wykazano, że katalityczne piece działające na podczerwień są czystsze, bardziej opłacalne i wydajne niż piece konwekcyjne oraz też znacznie zmniejszają emisję dwutlenku węgla w procesie wypalania.

  Vulcan projektuje i produkuje katalityczne piece na podczerwień do zadań:

  - Utwardzanie lub żelowanie cieczy i proszku na częściach metalowych.

  - Utwardzanie powłok na podłożach wrażliwych na ciepło, takich jak płyty MDF i tworzywa sztuczne.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...