• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  18.09.2020, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Linia / Alamy Stock Photo

  Linia / Alamy Stock Photo

  Niczym wielki żagiel rozpięty na gigantycznym statku, hotel Scandic Seilet w Molde „przycupnął” nad samym fiordem Romsdalsfjorden. Ten obiekt jest dobrym przykładem jak trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne są powłoki proszkowe firmy Jotun, które zostały wykorzystane do pomalowania profili aluminiowych okien.

  Z okiem hotelu rozpościera się spektakularny widok na fiord i pasmo górskie Alp Romsdal. Jednak klimat w tej części Norwegii jest wyjątkowo surowy. Obiekt narażony jest na częste, silne i mroźne wiatry, opady śniegu, deszczu oraz niskie temperatury. Taka kumulacja niekorzystnych warunków klimatycznych, połączonych z położeniem obiektu nad samą wodą, wymaga od inwestorów zastosowania wysokiej jakości powłok lakierniczych. W przypadku hotelu Scandic Seilet użyto do pomalowania profili albuminowych farb proszkowych firmy Jotun. Mimo że hotel oddano do użytku w 2002 roku, to wciąż, po 18 latach, jego elewacja wygląda jak nowa. Dodatkowym atutem farb proszkowych jest fakt, że są całkowicie pozbawione rozpuszczalników.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ tonso 1 10 miesięcy temu Polecam poczytać - http://www.hotel-czyzow.pl/... Trochę sensownych porad związanych z tym tematem. Wszystko jest w jednym miejscu, sporo można wyciągnąć. Nie stójcie w miejscu!
   oceń komentarz zgłoś do moderacji