• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  19.11.2021, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Producent farb proszkowych Eko-Color z Bytowa otrzymał nagrodę dla najlepszego dostawcy w kategorii „Budownictwo + Przemysł” od grupy Winkelmann.

  Winkelmann Group, to organizacja założona w Niemczech w 1898 roku działająca w branży grzewczej i motoryzacyjnej, dla której priorytetem są najwyższe standardy jakości.
  Nagroda dostawcy przyznawana jest co cztery lata najlepszym oraz strategicznie najważniejszym dostawcom w Grupie Winkelmann.

  – Otrzymane wyróżnienie, które honoruje nas wśród dostawców w kategorii „Budownictwo + Przemysł”, jest dla nas ogromnym zaszczytem i potwierdzeniem skuteczności realizowanej przez nas strategii biznesowej – mówi Wioletta Szwarc, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Eko-Color. – To bez wątpienia wynik ciężkiej pracy i partnerskich relacji między naszymi firmami. Minione dwa lata nie należały do najłatwiejszych. W związku z pandemią COVID-19 firmy zmagały się z wieloma przeciwnościami. Stanęliśmy na wysokości powierzonych nam zadań, wypełniając sumiennie wszelkie zobowiązania w zakresie jakości oferowanych produktów oraz sprawnej logistyki i obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy firmie Winkelmann za zaufanie i wyróżnienie, licząc na dalszą, owocną pracę na rzecz rozwoju przyszłych, wspólnych działań, a wszystkim wyróżnionym dostawcom serdecznie gratulujemy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...