• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydanie nr: 6(32)/2004

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  01.11.2004, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Firma FLESH działa od 1990 roku, początkowo jako sklep z wyrobami malarskimi, potem jako hurtownia, a od sześciu lat, tworząc własny serwis technologiczny przekształciła się w specjalistyczną firmę technologiczną w zakresie antykorozji, produktów do drewna i produktów budowlanych. Stawiając na najnowsze technologie, stała się partnerem nie tylko dla liczących się w naszym kraju producentów, ale również dla wielu krajowych podmiotów gospodarczych. Niestety wiedza nie jest najlepszym towarem, z którego można spokojnie żyć. Ma ona jednak bezsporne przełożenie na wynik finansowy firmy, która od wielu lat nie notując strat, odnotowuje co roku przyrost wartości sprzedaży. FLESH pragnie Państwu przedstawić jeden z ciekawszych pomysłów na odświeżenie wnętrza pomieszczenia, a zarazem nadania mu oryginalności

  Jak wiadomo malowanie jest najłatwiejszym i niedrogim sposobem nadania wnętrzu nowego wyrazu. Dla uzyskania niepowtarzalnych efektów dekoracyjnych można wykorzystać nową rodzinę wodorozcieńczalnych farb FEELINGS, w tym dwie farby tworzące system dekoracyjny: FEELINGS INTERIOR PAINT - lateksowa farba akrylowa o matowym wykończeniu i FEELINGS EFFECT PAINT jako półprzeźroczysta farba do efektów dekoracyjnych, nadająca powierzchni głębokie matowe wykończenie.

  Efekt dekoracyjny uzyskuje się przez zestawienie dwóch kolorów (pierwszy malowany farbą FEELINGS INTERIOR PAINT jako warstwa stanowiąca tło dla drugiego koloru malowanego farbą FEELINGS EFFECT PAINT, którą za pomocą najróżniejszych narzędzi np. wałek foliowy, szczotka z miękkim lub bardzo twardym włosiem, wałki dekoracyjne, gąbki, szmatki itp. daje efekt tzw. przecierek).

  Jeden z ciekawszych efektów uzyskuje się przez czasowe naklejenie zmarszczonej cienkiej folii malarskiej na przemalowaną ścianę farbą FEELINGS EFFECT PAINT (po usunięciu folii otrzymuje się niepowtarzalny wzór).

  Dla ułatwienia doboru kolorystyki stworzono specjalny WZORNIK KOLORÓW FEELINGS z zestawami barw, które ułatwiają dobór kolorów przy projektowaniu i urządzaniu pomieszczeń. Kolekcja barw zawiera 60 zestawów kolorystycznych po 4 na każdym pasku. Po lewej stronie wzornika znajduje się większy wzór proponowany jako kolor dominujący lub podkładowy, a pozostałe 3 mniejsze paski kolorów jako warstwa wierzchnia (mogą być także pomocne przy doborze kolorów do innych elementów wyposażenia). Kolory zestawione we wzorniku zaspokoją potrzeby różnych gustów klienta, jak również nadadzą pomieszczeniu swoistą atmosferę (np. przez zastosowanie stonowanych i zgodnych barw pomieszczeniu nadamy poczucie spokoju, a żywe i kontrastowe kolory pobudzą i ożywią atmosferę).

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...