• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  7 dni temu  14.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego (SLP) zaprasza już dziś na E-Congress Paint Poland 2024, który odbędzie się w Uniejowie w dniach 16–18 września 2024 roku. Wydarzenie rozpocznie się galą SLP i ogłoszeniem wyników konkursów „Lakiernia Roku” i „Dostawca Roku”, a także po raz pierwszy na najlepsze prace dyplomowe.

  Kolejny dzień to sesja plenarna, a wśród poruszanych tematów będą m.in.: trendy w lakierniczym świecie, sztuczna inteligencja, czyli AI w lakierni, retrospektywne spojrzenie na największe na świecie targi branży lakierniczej i obróbki powierzchniowej PaintExpo 2024. A w panelach dyskusyjnych − maintenance z VR (rozszerzoną rzeczywistością) w lakierni i jak zapanować nad jakością powłok lakierowych.

  W tym roku nastąpi również po raz pierwszy ogłoszenie wyników na najlepsze prace dyplomowe. W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace: inżynierską, magisterską lub doktorską w dziedzinie lakiernictwa. Dokumenty można składać do 30 czerwca 2024 r. Dla najlepszych autorów dzieł przewidziano nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 tys. zł.

  Celem konkursu jest promowanie utalentowanych absolwentów uczelni wyższych, instytutów naukowych oraz poszukiwanie innowacyjnych prac dyplomowych, gotowych do wdrożenia.

  Więcej informacji TU

  Zapraszamy również do wzięcia udziału w głosowaniu na dostawcę roku 2024. Po ubiegłorocznej edycji, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, organizatorzy ponownie zachęcają do wypełnienia ankiety, w której proszą o odpowiedź na kilka prostych pytań. Ankieta będzie aktywna do dnia 30 lipca 2024. Nie zwlekaj. Zarejestruj się i oddaj głos na dostawcę roku.

  Szczegóły TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...