Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  8 miesięcy temu  24.01.2018, ~ Administrator   

  Klienci lakierniczych powłok jachtowych firmy AkzoNobel mogą teraz korzystać z nowego narzędzia cyfrowego, które oferuje szeroki wybór kolorów produktów serii Awlgrip. Opierając się na istniejących już paletach kolorów międzynarodowych i paletach AkzoNobel, nowe narzędzie MIXIT zawiera ponad 18 000 kolorów i jest to największa oferta lakierów na rynku jachtów. Użytkownicy programu mają szybki i łatwy dostęp do niego na całym świecie.

  Ponadto wprowadzono nową linię produktów Awlcraft SE. Lakier podkładowy pozwala teraz zapewnić właścicielom jachtów różnorodne opcje kolorystyczne - takie jak efekty metaliczne i perłowe - jak to widać na własnej łodzi wyścigowej zespołu AkzoNobel.

  – Ta nowa oferta kolorystyczna i cyfrowy pakiet obsługi klienta pozwolą nam znacznie szybciej dostarczyć większość wymaganych kolorów – wyjaśnia Hans Slegtenhorst, globalny kierownik w dziale jachtów przedsiębiorstwa AkzoNobel. – Oferując tak dużą bazę kolorów będziemy nadal gwarantować najwyższej jakości obsługę klienta, dzięki czemu wyróżniamy się jako pionier w branży.

  Narzędzie MIXIT jest najnowszym przykładem strategii innowacyjnej firmy zmierzającej w kierunku coraz bardziej cyfrowych rozwiązań, dzięki czemu AkzoNobel może zaspokoić rosnące zapotrzebowanie przemysłu na większą dokładność i efektywność przy dopasowywaniu kolorów, które można teraz mieszać szybciej niż kiedykolwiek.

  Warto dodać, że system odegrał kluczową rolę w opracowywaniu kolorów wykonywanych na zamówienie dla wszystkich zespołów w bieżącej edycji Volvo Ocean Race. AkzoNobel pokrył warstwą lakierniczą wszystkie łodzie całej floty a narzędzie do mieszania farb i lakierów podróżuje po całym świecie, aby pomóc zespołom pozostającym na lądzie w przeprowadzaniu napraw i konserwacji na każdym z postojów.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony