Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Kolorymetria

  7 miesięcy temu  07.02.2020, ~ Administrator   

  Powłoki proszkowe są cenione ze względu na swoją wszechstronność, trwałość i niewielki wpływ na środowisko, dlatego są szeroko stosowane w różnych branżach, takich jak OEM, sprzęt AGD, meble metalowe, metal architektoniczny i inne. Są dostępne w niemal nieograniczonej gamie kolorów i tekstur, więc nie ma nic dziwnego w prognozach, że do 2025 r. globalny rynek farb proszkowych przekroczy 17 miliardów dolarów, jak wynika z raportu opublikowanego przez Global Market Insights, Inc.

  Niezależnie od tego, czy chcesz odtworzyć popularny kolor, czy próbować stworzyć niestandardową paletę, jeśli chodzi o dopasowanie kolorów nie ma miejsca na błędy. Wybór odpowiedniego koloru jest czasochłonny, dlatego jego szybkie znalezienie stanowi wartość dodaną. Datacolor ColorReader usprawnia proces, eliminując „zgadywanki” w zakresie dopasowania kolorów.

  ColorReader oferuje użytkownikom precyzyjne dopasowanie kolorów w przenośnym i łatwym w obsłudze urządzeniu. Dzięki wskaźnikowi dokładności powyżej 90 procent, ColorReader pozwala na precyzyjne, natychmiastowe dopasowanie kolorów. Po prostu umieść urządzenie ColorReader na płaskiej powierzchni, której kolor wymaga dopasowania, i natychmiast uzyskaj trzy najbliższe propozycje z palety farb najpopularniejszych marek, wraz z danymi wyjściowymi kolorów, takimi jak CIELAB, RGB, CMYK, HEX, LRV , LCH i delta*E.

  Dopasowania kolorów są automatycznie zapisywane w celu późniejszego ułatwienia wyszukiwania informacji, a bezpłatna i bogata w funkcje aplikacja (do pobrania na iOS i Androida) pozwala organizować kolory według klienta lub projektu, a także pozwala tworzyć niestandardowe palety. Wszystko to można łatwo udostępnić klientom, pracownikom – każdemu w celu usprawnienia przepływu informacji i pracy.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony