• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Badanie Powłok

  13 dni temu  16.07.2021, ~ Administrator   

  Wiodąca na rynku firma zajmująca się technologią pomiaru grubości powłok, coatmaster AG, ogłosiła przejęcie firmy CoatChecker GmbH, która specjalizuje się w nieinwazyjnym pomiarze warstw uszczelniających.

  Przejęcie to łączy technologiczne osiągnięcia obu firm w jedno portfolio i będzie motorem dalszych innowacji w przyszłości. Dotychczasowi klienci obu firm będą mogli korzystać z szerszej gamy technologii bezdotykowego pomiaru grubości powłok.

  Globalny przemysł powłok jest wyceniany na około 100 miliardów euro rocznie i może potencjalnie zaoszczędzić około 30% w powłokach lakierniczych poprzez ulepszoną kontrolę procesu z wykorzystaniem technologii Advanced Thermal Optics (ATO) firmy coatmaster. Oprócz oszczędności w zakresie materiału do powlekania, uzyskana zostanie większa wydajność personelu, zredukowane zostaną ilości odrzucanych produktów oraz roszczeń dotyczących reklamacji, a także obniżona zostanie emisja CO2.

  O firmie coatmaster AG

  Wielokrotnie nagradzana firma coatmaster AG została założona dziesięć lat temu w celu opracowania i zaoferowania opatentowanych systemów pomiarowych do szybkiego, bezkontaktowego i nieinwazyjnego badania grubości powłok przemysłowych. Bazując na technologii Advanced Thermal Optics (ATO), produkty coatmaster stały się międzynarodowym wzorcem dla produkcji wysokiej jakości powierzchni. Obecnie technologie pomiarowe coatmaster są stosowane w wysoko zautomatyzowanych liniach produkcyjnych w przemyśle samochodowym, AGD i innych gałęziach przemysłu w ponad 50 zakładach w Europie i Azji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony