Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  12.01.2018, ~ Administrator   

  Upłynął ponad rok, odkąd dywizja BASF Coatings nabyła Chemetall, wiodącego światowego dostawcę technologii obróbki powierzchni. Będąc dobrze znanym w branży z wysokiej jakości produktów i rozwiązań, Chemetall będzie działał jako jedna z marek w dziale obróbki powierzchniowej globalnej jednostki biznesowej BASF Coatings. Podczas uroczystości mających miejsce w siedzibie firmy we Frankfurcie nad Menem (Niemcy) oficjalnie wprowadzono nowy wizerunek marki Chemetall. – Jeden plus jeden daje więcej niż dwa – powiedział Martin Jung, wiceprezes ds. obróbki powierzchni BASF Coatings. – Nasz nowy wizerunek marki odzwierciedla imponujące know-how BASF w dziedzinie chemii i lakiernictwa oraz przodującej na rynku technologii w zakresie stosowanej obróbki powierzchniowej od firmy Chemetall i oferuje wspólnie klientom niezrównane kompetencje w zakresie tych rozwiązań – powiedział Martin Jung.

  BASF od dawna uznawany jest za światowego lidera w dziedzinie innowacji. Chemetall natomiast długo cieszy się światowym uznaniem, oferując swoim klientom produkty o wysokiej wydajności oraz indywidualne rozwiązania. Połączenie wiedzy i siły innowacji dwóch światowych liderów na rynku przyspieszy proces innowacji i przyczyni się do większego sukcesu klientów.

  – Fuzja stwarza możliwości zwiększenia korzyści dla klientów dzięki naszej połączonej wiedzy i zaangażowaniu w ciągłe innowacje – powiedziała Julia Murray z Global Marketing Communications Surface Treatment. – Oczekujemy dalszego zwiększania dostępu naszych klientów do najlepszych w swojej klasie technologii, systemów i rozwiązań.

  Pod marką Chemetall przedsiębiorstwo BASF opracowuje i produkuje spersonalizowane rozwiązania technologiczne i systemowe do chemicznej obróbki powierzchniowej. Jego produkty chronią metale przed korozją, ułatwiają formowanie i obróbkę skrawaniem, umożliwiają optymalne przygotowanie detali do procesu malowania oraz zapewniają odpowiednią przyczepność lakieru. Są wykorzystywane w wielu branżach i na rynkach końcowych, takich jak motoryzacja, lotnictwo, wykończenie aluminium i formowanie metali.

  O BASF Coatings

  Dywizja BASF Coatings jest światowym ekspertem w dziedzinie rozwoju, produkcji i wprowadzania do obrotu innowacyjnych i zrównoważonych lakierów samochodowych OEM oraz lakierów renowacyjnych a także farb dekoracyjnych. Tworzy zaawansowane rozwiązania wydajnościowe i zwiększa wydajność, ilość projektowanych i nowych aplikacji, aby sprostać potrzebom partnerów na całym świecie. W 2016 roku BASF Coatings osiągnął globalną sprzedaż na poziomie około 3,2 miliarda euro.

  W 2016 roku BASF nabył firmę Chemetall, wiodącego globalnego dostawcę specjalistycznych metod obróbki powierzchni metalowych, plastikowych i szklanych w szerokim zakresie branż i rynków docelowych. Dzięki rozszerzeniu oferty, BASF staje się bardziej kompletnym dostawcą rozwiązań dla lakiernictwa.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony