Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Budownictwo

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  27.05.2019, ~ Administrator   

  Powłoki lakiernicze Framecoat PVC LS282, LS472 i Hydro Framecoat PVC Flex LH282 otrzymały certyfikację QB33 przy ich stosowaniu na profilach PCV używanych w produkcji rolet, bram, okien i profili okładzinowych.

  QB czyli Quality in Building jest certyfikacyjnym znakiem francuskiego instytutu CSTB i jednocześnie punktem odniesienia dla jakości, trwałości i wytrzymałości materiałów lub wyrobów oraz procesów wytwórczych świata budownictwa. Proces certyfikacji pozwala ocenić powłoki przeznaczone na PCV pod względem ich kompatybilności z malowanym podłożem i wieloaspektową stabilnością. Etapem badania produktu jest obowiązkowy audyt zakładu produkcyjnego w celu zatwierdzenia i monitorowania procesów wytwórczych oraz zachowywanych standardów jakości. Ten certyfikat jest gwarancją jakości dla rynku Francji i generalnie całej Europy. Otrzymanie QB33 potwierdza wiedzę, doświadczenie projektantów powłok oraz niezawodność laboratoriów i metod produkcji firmy LECHLER SpA z Como we Włoszech.

  Certyfikowane produkty pozwalają tworzyć powłoki o szerokiej gamie kolorystycznej i efektowej, w tym z zastosowaniem specjalnych pigmentów przeciwdziałających nadmiernemu nagrzewaniu się profili PCV. Produkty dostępne są w Polsce u dystrybutora STS Berg.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony