Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  11 miesięcy temu  28.11.2017, ~ Administrator   

  AkzoNobel otworzyło swoje pierwsze regionalne centrum szkolenia w zakresie aplikacji w Dubaju, które przyczyni się do dalszego wzmocnienia standardów obsługi klienta i promowania lokalnych innowacji w zakresie produktów lakierniczych. Nowoczesny obiekt będzie oferować zaawansowane programy szkoleniowe dla klientów AkzoNobel, umożliwiając im budowanie potencjału i pogłębianie wiedzy na temat farb i lakierów. Centrum w szczególności skierowane jest dla producentów OEM oraz branż: kolejowe, lotniczej i elektroniki użytkowej.

  – Nowe centrum podkreśla nasze zobowiązanie do pogłębienia więzi z klientami w regionie i zapewnienia specjalistycznych szkoleń w zakresie najbardziej efektywnego wykorzystania naszych systemów lakierniczych – wyjaśnił Peter Tomlinson, dyrektor zarządzający działami Automotive and Speciality Coatings firmy AkzoNobel.

  Dodał, że programy szkoleniowe umożliwią klientom dokonywanie świadomych wyborów dotyczących produktów AkzoNobel i przyczynią się do wspólnych badań w celu opracowania innowacyjnych produktów.

  W centrum znajduje się najnowocześniejszy sprzęt przeznaczony do szkoleń w zakresie farb ciekłych i proszkowych. Dotyczy to w szczególności klientów z branży motoryzacyjnej i lotniczej, którzy mogą uzyskać wiedzę z pierwszej ręki na temat najnowszych procesów i systemów lakierniczych.

  Pierwsze szkolenie przeprowadzi McLaren, znane na całym świecie przedsiębiorstwo zajmujące się technologią motoryzacyjną, słynące ze światowej sławy zespołu wyścigowego i luksusowych samochodów sportowych.

  Źródło AkzoNobel

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony