• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  02.04.2020, ~ Administrator   

  Grupa MTP – organizator największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo- Wschodniej MEBLE POLSKA – uruchomiła internetową platformę "Buy Poland", która służy prezentacji potencjału eksportowego polskich producentów. Patronat nad projektem objęła Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli.

  Zadaniem Buy Poland jest wsparcie polskich przedsiębiorców w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. Internetowy katalog zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z najsilniejszych polskich branż. - Jako pierwszy do katalogu Buy Poland trafił sektor meblarski. W ten sposób chcemy pomóc polskim producentom mebli w trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znaleźli – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. Równocześnie z uzupełnianiem katalogu firm trwają prace nad ostatecznym jego interfejsem oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

  Co zrobić, aby znaleźć się w serwisie Buy Poland?

  Dla wszystkich wystawców targów MEBLE POLSKA 2020 produkujących meble do końca roku promocja na portalu jest całkowicie bezpłatna. Ich wpisy automatycznie pojawiły się w katalogu Buy Poland. W tej chwili trwa ich uzupełnianie o dodatkowe treści i pełniejsze opisy możliwości produkcyjnych poszczególnych zakładów. – Ale do współpracy w ramach nowej platformy Buy Poland i zgłaszania swoich firm do naszego katalogu zachęcamy także pozostałych producentów mebli. Docelowo portal Buy Poland ma stanowić dla zagranicznych kupców najbardziej kompleksową informację o potencjale produkcyjnym polskiego przemysłu meblowego – dodaje Józef Szyszka.

  Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach, Buy Poland służyć będzie również publikacji najnowszych informacji i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu.

  Inauguracji działania portalu towarzyszyć będzie szeroka międzynarodowa promocja. – Informację o platformie prześlemy do 50 tysięcy kupców z całego świata, których mamy w swoich bazach. Gdy tylko zagrożenie epidemiologiczne zacznie się zmniejszać w poszczególnych krajach i regionach, uruchomimy w nich bezzwłocznie kampanie internetowe promujące serwis Buy Poland kierowane bezpośrednio do tamtejszych przedstawicieli handlu meblami – wyjaśnia Józef Szyszka.

  Zobacz portal Buy Poland >>>

  Tagi: Grupa MTP,

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony