• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  17.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Beckers Group osiągnęła porozumienie w sprawie sprzedaży swojej działalności w zakresie powłok kolejowych spółce Kansai Helios za nieujawnioną kwotę. Japoński potentat farbiarski nabędzie wszystkie aktywa biznesowe Becker Industrie SAS w segmencie powłok kolejowych.

  W ramach tej transakcji Kansai Helios utworzy swoją pierwszą spółkę zależną we Francji, Kansai Helios France SAS. Dzięki temu przejęciu Kansai Helios jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję konkurencyjną w sektorze powłok kolejowych w Europie i na świecie.

  Po zamknięciu procesu Kansai Helios France SAS przejmie odpowiednich pracowników Becker Industrie SAS w dziale lakierów kolejowych i rozszerzy swoje zasoby, aby zapewnić ciągłość profesjonalnego serwisu, do którego przyzwyczajeni są klienci. Zamknięcie transakcji spodziewane jest w pierwszym kwartale 2023 roku. Beckers będzie nadal obsługiwał swoich klientów z branży kolejowej w Indiach i Chinach.

  − To strategiczna transakcja dla obu stron − mówi Christophe Sabas, CEO Beckers Group. − Działalność Railway Coatings stanie się ważną częścią strategii rozwoju Kansai Helios, podczas gdy Beckers będzie mógł przeznaczyć więcej energii i zasobów na strategiczne przedsięwzięcia i nowe projekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży działu powłok kolejowych Kansai Helios. Nasi zaangażowani pracownicy Railway Coatings byli bardzo cenioną częścią Becker Industrie SAS i życzę im powodzenia w przyszłości.

  − Dla Kansai Helios rozwój i produkcja powłok kolejowych zawsze miały duże znaczenie, a w ostatnich latach osiągnęliśmy silną pozycję na rynku, będąc największym producentem powłok kolejowych w Europie z tak ważnymi markami, jak Wefa, Rembrandtin i Helios − dodaje Dietmar Jost, dyrektor wykonawczy Kansai Helios Group. − Innowacyjne powłoki przemysłowe firmy Beckers przeznaczone do ochrony produktów pojazdów kolejowych gwarantują najwyższą jakość i ochronę środowiska. Zakup ten doskonale uzupełnia nasze portfolio. To przejęcie biznesu jest kolejnym krokiem Kansai Helios w segmencie powłok kolejowych, po naszym ostatnim przejęciu aktywów i utworzeniu Kansai Helios Wefa w niemieckim Essen.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...