• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  07.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Chemetall, jednostka należąca do działu Coatings firmy BASF, otworzył w Szanghaju w Chinach swoje pierwsze regionalne centrum innowacji i technologii w zakresie stosowanych metod obróbki powierzchni. Nowe centrum o powierzchni 2600 metrów kwadratowych będzie koncentrować się na opracowywaniu zaawansowanych rozwiązań w zakresie obróbki powierzchni oraz innowacji produktowych dla wielu branż i segmentów rynku w Azji.

  − Otwarcie tego centrum innowacji i technologii jest ważnym filarem naszej strategii wzrostu i wzmacnia nasze możliwości techniczne i innowacyjne w regionie Azji i Pacyfiku. Pokazuje nasze zaangażowanie w dalszy wkład i wspieranie długoterminowego sukcesu naszych klientów w najszybciej rozwijającym się regionie − powiedział Christophe Cazabeau, starszy wiceprezes, Dział Obróbki Powierzchni, Lakierów w firmie BASF.

  − Innowacja jest kluczem do napędzania wzrostu dla BASF. Zdolność tego nowego centrum do opracowywania zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie obróbki powierzchni bliżej rynku jeszcze bardziej wzmocni nasze przywództwo technologiczne i sukces naszych klientów − dodał dr Jeffrey Lou, prezes i przewodniczący BASF w Chinach.

  Wyposażone w wiele możliwości technicznych i obsługiwane przez wysoce doświadczony zespół, nowe laboratoria mogą zapewnić kompleksowy zakres testów i usług, w tym testy analityczne, aplikacyjne, testy w mgle solnej oraz klimatyczne, jak również prace rozwojowe nad szeregiem stosowanych technologii obróbki powierzchniowej i aplikacji dla różnych segmentów rynku, w tym: motoryzacyjnych OEM, przemysłu ogólnego, lotnictwa, wykończenia aluminium i szkła.

  Centrum prowadzi również różne nowoczesne linie symulacyjne dla procesów obróbki wstępnej i powlekania, w tym VIANT, nowatorską technologię lakierowania dla ochrony przed korozją.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...