Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  15.03.2019, ~ Administrator   

  BASF oficjalnie zainaugurował otwarcie Centrum Aplikacji Motoryzacyjnych dla regionu Azji i Pacyfiku w Shanghai Innovation Campus. Nowy obiekt ma powierzchnię 5000 metrów kwadratowych. Wyposażony został w nowoczesną kabinę natryskową do lakierowania elektrostatycznego, laboratorium testowe do badań i robota 3D.

  Robot 3D może stymulować niemal każdą sytuację na linii malarskiej. Może malować nie tylko powierzchnie poziome i pionowe, ale także obiekty trójwymiarowe, takie jak drzwi samochodu i zderzaki. Ta właściwość umożliwia rozwój nowych produktów dla klientów z branży motoryzacyjnej. Centrum Aplikacji Motoryzacyjnych otwiera również możliwości nowych rozwiązań, szczególnie dla przemysłowych lakierów samochodowych. - Jest to ważny kamień milowy w ekspansji obecności firmy BASF w dziedzinie badań i rozwoju w regionie Azji oraz Pacyfiku - mówi Dirk Bremm, prezes oddziału BASF Coatings.
  BASF zaprezentował po raz pierwszy innowacyjne produkty opracowane w Shanghai Innovation Campus, m.in. wodorozcieńczalny system jednowarstwowy (podkład gruntujący i lakier nawierzchniowy). Produkt ma pomóc producentom samochodowym w spełnieniu surowych wymogów dotyczących emisji lotnych związków organicznych. Dzięki powłoce jednowarstwowej możliwe jest nawet zintegrowanie trzech kroków roboczych w jeden.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony