• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Motoryzacja

  ponad rok temu  08.07.2020, ~ Administrator   

  Firma BASF została uznana za Dostawcę Roku 2019 General Motors. Firmę uhonorowano już po raz piętnasty. Ponadto BASF otrzymał nagrodą Overdrive Award za proekologiczne działania poza branżą motoryzacyjną.

  Ceremonia wręczenia nagród była pierwotnie zaplanowana jako wydarzenie na żywo, które miało mieć miejsce w marcu, ale zostało przełożone ze względu na pandemię Covid-19 i odbyło się w wirtualnej przestrzeni pod koniec czerwca. GM uhonorował 116 swoich najlepszych dostawców z 15 krajów, jest to mniej niż 1% bazy dostawców tego koncernu motoryzacyjnego. Nagroda jest przyznawana za wyjątkową jakość produktów lub wprowadzenie innowacji

  – Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uhonorowani przez naszego wielkiego partnera General Motors po raz piętnasty – powiedział Sean McKeon, wiceprezes BASF i menedżer ds. kluczowych klientów w GM. – To nie jest sukces, który można osiągnąć w ciągu jednego dnia, ale jest to efekt wieloletnich wspólnych wysiłków tysięcy pracowników BASF i naszego silnego partnerstwa z General Motors

  – Nasi dostawcy odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu produktów, usług, wiedzy i doświadczeń, a nagrodzone firmy wyszły daleko poza nasze oczekiwania – dodał Shilpan Amin, wiceprezes GM ds. globalnych zakupów i łańcucha dostaw.

  BASF został również uhonorowany upragnioną nagrodą Overdrive Award za technologię i zastosowania w zakresie zrównoważonego budownictwa. Firma współpracowała przy projektach dachów i podłóg dla zakładów montażowych GM Spring Hill i Flint, które przyczyniły się do osiągnięcia celów w zakresie zrównoważonego rozwoju polegających na zmniejszeniu śladu węglowego, zmniejszeniu ilości odpadów na wysypiskach oraz oszczędności wody i energii.

  – Portfolio firmy BASF to nie tylko farby, tworzywa sztuczne, czy chemia – powiedział McKeon. –Dziękujemy General Motors za umożliwienie nam dostarczenia zrównoważonych rozwiązań wykraczających poza branżę motoryzacyjną. Nagroda Overdrive Award zajmie wielkie miejsce w dziedzictwie naszej firmy. Będzie nam ciągle przypominać, że nasza wielopłaszczyznowa, skoncentrowana na kliencie strategia jest właściwie ukierunkowana.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony