• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  9 miesięcy temu  04.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Zakłady BASF Shanghai Coatings oraz fabryka żywic BASF Coatings w Szanghaju będą wykorzystywać 100% energii odnawialnej w swoich procesach jeszcze w 2023 roku. Czyni to firmę jednym z liderów branży w Chinach w zakresie wykorzystania energii odnawialnej w procesach powlekania.

  BASF Automotive OEM Coatings ma zmniejszyć emisję CO2 o równowartość około 19 000 ton w Chinach do końca 2023 roku.

  − Zrównoważony rozwój jest mocno zakorzeniony w naszej strategii korporacyjnej − powiedział Jack Zou, wiceprezes Automotive OEM Coatings Asia Pacific, BASF. − Jesteśmy dumni, że należymy do liderów branży, którzy wykorzystują energię odnawialną we wszystkich naszych działaniach. Pomaga nam to zminimalizować nasz ślad węglowy i podkreśla zaangażowanie BASF w osiągnięcie celu zerowego netto. Jako wiodący producent powłok OEM dla przemysłu motoryzacyjnego, jesteśmy zobowiązani do spełnienia szybko rosnących oczekiwań naszych klientów i dostawców z branży motoryzacyjnej w zakresie zrównoważonego rozwoju.

  Celem klimatycznym BASF jest zmniejszenie emisji CO2 o 25% do 2030 roku w porównaniu do 2018 roku i osiągnięcie zerowej emisji CO2 do 2050 roku. Zwiększone wykorzystanie energii odnawialnej w jej globalnych zakładach, w tym w siedzibie głównej w Münster w Niemczech, jest dobrym przykładem tego, jak BASF Coatings wykorzystuje innowacyjne technologie i rozwiązania, aby zmniejszyć swój wpływ na klimat i pomóc klientom zmniejszyć ślad węglowy w całym łańcuchu wartości.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ Elf 1 4 miesiące temu Wszędzie temat energii odnawialnej, ale w niedługim czasie okaże się, iż Chińczycy dominują na rynkach motoryzacyjnych, skoro my tak ograniczamy nasze działania. Pozdrawiam https://stiservice.pl/... i życzę miłego dnia.
   oceń komentarz zgłoś do moderacji