• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  11.09.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta, globalna firma produkująca powłoki, zdobyła nagrodę R&D 100 2023 w kategorii „Mechanika i Materiały”. Imron™ nowej generacji firmy Axalta to technologia powlekania, która zapewnia korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju i skraca czas cyklu produkcyjnego dla klientów z branży transportowej.

  − Cieszymy się, że po raz kolejny możemy odebrać prestiżową nagrodę R&D 100 − powiedział Robert Roop, dyrektor ds. technologii w Axalta. − To wyróżnienie pokazuje nasz ciągły wpływ na innowacje w zakresie inteligentniejszych rozwiązań powierzchniowych dla lepszego życia i bardziej zrównoważonej przyszłości. Nasza nowa generacja powłoki Imron™ przewyższa obecne wymagania producentów sprzętu (OEM), zapewniając jednocześnie korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju.

  Przez dziesięciolecia emalia poliuretanowa Imron™ była wybierana przez wielu klientów z branży transportowej. Imron™ może pochwalić się doskonałym poziomem trwałości, wyjątkową wydajnością na powłokach nawierzchniowych i bezbarwnych, niezawodną ochroną antykorozyjną oraz doskonałą odpornością na chemikalia i warunki atmosferyczne. Te cechy sprawiają, że Imron™ jest jedną z najczęściej zatwierdzanych i stosowanych powłok na całym świecie.

  Od 1963 roku amerykańska kapituła programu R&D 100 Awards wyróżnia 100 najlepszych rewolucyjnych technologii z wiodących światowych firm z listy Fortune 500, instytucji badawczych finansowanych ze środków federalnych, laboratoriów akademickich i rządowych oraz mniejszych firm. Tegoroczni zwycięzcy R&D 100 zostaną uhonorowani podczas uroczystej kolacji 16 listopada 2023 r. w San Diego w Kalifornii.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...