Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  5 miesięcy temu  31.10.2018, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, została wyróżniona 14. Nagrodą im. Wilhelma Tella – bohatera narodowego Szwajcarii – za znaczące i innowacyjne inwestycje w Bazylei. Nagrodę z rąk Giorgio Pompilio, p.o. konsula generalnego Szwajcarii w Nowym Jorku, odebrał Robert Ferris, Vice President for Corporate Affairs w Axalta, podczas ceremonii zorganizowanej 11 października 2018 r. w szwajcarskiej rezydencji w Nowym Jorku.

  1 lipca 2016 r. Axalta otworzyła w Bazylei siedzibę główną na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Jej centralna lokalizacja doskonale odzwierciedla regionalny i międzynarodowy charakter firmy.

  – Obecność w samym sercu Bazylei zapewnia nam bezpośredni dostęp do lokalnych talentów z branży oraz pomaga przyciągać ekspertów z całego świata – mówi Robert Ferris. – Nieustannie rozwijamy swoje metody prowadzenia i zarządzania działalnością, a biuro w Bazylei jest w samym centrum wszystkich naszych działań na tym polu. Jesteśmy niezwykle dumni z nagrody i serdecznie dziękujemy firmom S-GE i BaselArea.swiss, które zgłosiły naszą nominację.

  Axalta planuje zwiększyć swoją obecność w Bazylei. – Chcemy codziennie dostarczać klientom wyjątkowe i innowacyjne produkty najwyższej jakości – dodaje R. Ferris. – Zmiana lokalizacji miała na celu usprawnienie współpracy wszystkich działów, by móc jeszcze bardziej skoncentrować się na naszych klientach.

  O Axalta

  Axalta jest wiodącą światową firmą koncentrującą się wyłącznie na materiałach lakierniczych, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i niezawodne rozwiązania. Lakiery przeznaczone są dla producentów samochodów, warsztatów renowacyjnych zajmujących się naprawą samochodów osobowych i dostawczych, dostawców silników elektrycznych i rurociągów oraz branży budowlanej i projektowane są z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, 14 000 pracowników firmy Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta oraz na LinkedIn.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony