Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  2 miesiące temu  04.07.2018, ~ Administrator   

  Sklep online i aplikacja mobilna pozwalają sprawdzić dostępność produktów oraz ich ceny w czasie rzeczywistym

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, w drugiej połowie 2018 roku wprowadzi nowy system upraszczający zarządzanie zamówieniami. System został opracowany specjalnie po to, aby dać klientom większe możliwości podczas składania zamówień oraz zapewnić dostęp do informacji o cenach i dostępności produktów aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Nowe rozwiązanie wprowadzono na rynki renowacyjne następujących krajów: Austrii, Danii, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. System zaprezentowano również na rynku farb proszkowych: w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w tym roku system zostanie wdrożony również w Polsce.

  Z produktów i usług firmy Axalta regularnie korzysta ponad 100 000 klientów z branży przemysłowej i motoryzacyjnej w ponad 130 krajach. Do niedawna 95% zamówień na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki składano telefonicznie. Teraz nowe rozwiązanie umożliwia klientom przeglądanie katalogu produktów online, zapewnia dostęp do aktualnych informacji na temat dostępności produktów oraz ich cen oraz pozwala na składanie zamówień online oraz śledzenie procesu ich realizacji. Klienci mogą korzystać ze sklepu również za pośrednictwem aplikacji mobilnej: po zeskanowaniu kodów kreskowych produktów, które chcą zamówić, pozycje pojawiają się w koszyku gotowe do weryfikacji. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android oraz iOS. W planach jest wdrożenie nowego czytnika kodów kreskowych do odczytywania kodów jeden po drugim tworząc kompletną listę, które później będzie przesyłana do sklepu internetowego.

  – Dążyliśmy do tego, aby nasi klienci mogli składać zamówienia szybko, łatwo i bezproblemowo – mówi Marion Röthgen, Axalta’s Manager E-Business na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. – W sklepie internetowym znajdą wszystkie informacje o produktach oraz cenach aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo system umożliwia skanowanie i przesyłanie zamówień, jak również tworzenie spersonalizowanych list ulubionych produktów. System pozwala także na zdefiniowanie procedury akceptowania i składania zamówień. Jednak bez względu na sposób składania zamówienia, zostanie ono przetworzone tak samo – bez wpływu na czas realizacji.

  System zarządzania zamówieniami działa w oparciu o Magento – platformę open source, która została dopasowana do potrzeb firmy Axalta przez NetResearch. Platformę połączono z aplikacją Corevist – zintegrowanym systemem ERP działającym w czasie rzeczywistym. Tak powstało skalowalne rozwiązanie w chmurze, które jest nieustannie aktualizowane zapewniając klientom dostęp do kompleksowego katalogu produktów oraz możliwość śledzenia złożonych zamówień.

  Więcej informacji na temat firmy Axalta można znaleźć na stronie www.axalta.pl.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony