• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  ponad rok temu  23.04.2020, ~ Administrator   

  Firma produkuje tysiące litrów środka dezynfekującego do rąk oraz dostarcza produkty medyczne do szpitali, ratowników i pracowników z lokalnych społeczności na całym świecie.

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, zamierza wykorzystać swój globalny zasięg oraz know-how technologiczne, aby niezbędny sprzęt i produkty dotarły wszędzie.

  Robert Bryant, CEO Axalta:

  „Axalta chce pomóc zadbać o bezpieczeństwo, zdrowie i dobrobyt personelu medycznego, służb ratunkowych i naszych pracowników z całego świata. Cała globalna rodzina Axalta zamierza wspólnymi siłami i zasobami wspierać społeczności, w których żyjemy, pracujemy i zakładamy rodziny, w walce z koronawirusem. Zamierzamy wykorzystać nasze możliwości produkcyjne i zapasy, aby dostarczać niezbędne produkty tym, którzy ich najbardziej potrzebują: w szpitalach, karetkach lub w halach produkcyjnych. Będziemy nieustannie szukać sposobów, aby maksymalnie wykorzystać nasze zasoby oraz wspierać nasze społeczności i prawdziwych bohaterów tej walki”.

  Działania firmy Axalta na rzecz walki z koronawirusem:

  • Produkcja tysięcy litrów środku dezynfekującego do rąk: Zakłady firmy Axalta w Front Royal (USA), Mount Clemens (USA), Tlalnepantli (Meksyk), Guarulhos (Brazylia) i Wuppertalu (Niemcy) produkują tysiące litrów środka dezynfekującego do rąk zgodnego z surowymi standardami WHO. Środek zostanie przekazany lokalnym szpitalom i służbom ratunkowym. Będzie też wykorzystywany w zakładach firmy, aby dbać o bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin.
  • Dostarczenie szpitalom środków ochrony indywidualnej: Axalta przekazuje środki ochrony indywidualnej, w tym maski (m.in. N-95), kombinezony oraz kaptury i rękawy ochronne, szpitalom z całego świata. Tym sposobem personel medyczny może stosować środki ochrony indywidualnej zwykle wykorzystywane w fabrykach firmy oraz przez naszych klientów, aby chronić się przed zarażeniem koronawirusem. Na chwilę obecną środki zostały przekazane szpitalom w USA, Francji, Belgii i Niemczech.
  • Dostarczanie personelowi medycznemu pokrowców na fotele: Axalta przekazuje ponad 5000 pokrowców na fotele, zwykle wykorzystywanych w warsztatach lakierniczych, lokalnym szpitalom, w których brakuje tego typu środków ochrony. Personel medyczny wykorzystuje pokrowce w swoich samochodach, aby ograniczyć ryzyko przenoszenia koronawirusa podczas odwiedzin u osób chorych na COVID-19.

  Axalta już od kilku miesięcy wspiera walkę z koronawirusem. W lutym, na potrzeby realizacji pilnego zamówienia dla dużego klienta, fabryka firmy w chińskim Changchun otrzymała specjalne pozwolenie na wznowienie pracy (po spełnieniu wszystkich wymagań dotyczących bezpieczeństwa pracowników), aby wyprodukować lakier dla floty karetek tak niezbędnych w szczytowym momencie epidemii w Chinach.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony