Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  25.10.2019, ~ Administrator   

  Axalta niedawno nabyła zakład produkcyjny farb proszkowych w Çerkezköy w Turcji. W obiekcie, który jest obecnie modernizowany, będzie odbywała się produkcja wszystkich architektonicznych farb proszkowych Axalta z asortymentu premium, w tym kolekcje Matt (AE30 i SD30), Fine Textured (AE03 i SD03) i Semi-Gloss (AE70 i SD70).

  – Kupując sprawdzoną fabrykę farb proszkowych, będziemy w stanie bardzo szybko obsłużyć rynek turecki i okoliczne regiony, niemal natychmiast reagować na rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty – powiedział Klaus Gast, dyrektor biznesowy w firmie Axalta na region EMEA.

  Wszystkie wyroby proszkowe Axalta produkowane w Turcji będą spełniać wymagania klasy I i II Qualicoat i będą wolne od pigmentacji metali ciężkich oraz od TGIC (izocyjanuranu triglicydylu).

  – Aby jeszcze bardziej zademonstrować ciągłe zaangażowanie Axalty w zaspokajanie zmieniających się potrzeb klientów, pod koniec 2019 r. otworzymy nowy salon Color Experience Room w Stambule, w którym architekci i projektanci będą mogli zapoznać się z naszą szeroką gamą powłok proszkowych do podłoży metalowych – dodaje K. Gast. – Niezwykle ważne jest dla nas uznanie znaczenia tureckiego rynku powłok proszkowych, który jest jednym z największych w Europie i stale rośnie.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony