• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  11 miesięcy temu  02.01.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Axalta Coating Systems ogłosiła swój Globalny Motoryzacyjny Kolor Roku 2023 − Techno Blue. Odważny, elektryzujący kolor pokazuje żywą energię współczesności. Już od dziewięciu lat firma wybiera barwę na dany rok.

  Trendy Axalta 2022 Automotive Color Trends „Powered by Color” podkreślają trendy pokoleniowe, zmieniającą się rzeczywistość i pozytywne perspektywy, które ukształtowały wybór koloru 2023. Techno Blue jest kolorem pulsującym, który wpisuje się w rytm dzisiejszej energii. Nowoczesny, ekscentryczny odcień uosabia również przejście ze świata rzeczywistego do wirtualnego.

  − Tegoroczny kolor jest wibrujący i promieniuje pozytywnością − powiedział Hadi Awada, starszy wiceprezes, Global Mobility w Axalta. −Techno Blue stanowi odważny kontrast z luksusową Royal Magenta, Kolorem Roku 2022 firmy Axalta, przesuwając sposób myślenia ludzi w kierunku futurystycznego spojrzenia. Jestem dumny, że nasz zespół Mobility nadal napędza trendy w całym przemyśle motoryzacyjnym.

  Techno Blue został opracowany dla różnych rozwiązań powłokowych i wzbogaca i tak już zróżnicowaną paletę kolorów Axalta. Jako wiodący ekspert w dziedzinie kolorów w farbach i powłokach, Axalta wykorzystuje swoją innowacyjną technologię, zaawansowane formuły kolorystyczne i zastrzeżony wgląd w globalne i regionalne preferencje kolorystyczne, aby napędzać przyszłe trendy kolorystyczne.

  Szczegółowe informacje na temat Globalnego Samochodowego Koloru Roku 2023 oraz możliwości kolorystycznych firmy Axalta można znaleźć na stronie axalta.com/color.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne