• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Budownictwo

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  29.07.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Aluron, producent systemów aluminiowych i jednocześnie właściciel lakierni proszkowych przygotował dla swoich klientów nową designerską paletę kolorów Aluron Color Collection 2.

  Pierwsza edycja autorskiej palety Aluron Color Collection spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem rynku i zyskała dużą popularność. Zmieniające się trendy w architekturze oraz dążenie do stosowania ekologicznych materiałów i kolorów, które mają na celu poszanowanie środowiska naturalnego, są odzwierciedlone w nowej palecie kolorów ACC2.

  Aluron Color Collection 2 (ACC 2) jest indywidualną i ekskluzywną paletą kolorów dostępną tylko pod marką Aluron. Zawiera ponad 60 niestandardowych, nowoczesnych i ciekawych barw, które nadają oknom, budynkom wyjątkowy charakter. Tak szeroki wybór kolorów daje możliwość podkreślenia oryginalnego wzornictwa, designu i estetyki budynku w otoczeniu.

  ACC 2 to paleta kolorów malowanych proszkowo w różnych stopniach połysku, strukturach, dekorach drewnopodobnych. Nowa kolekcja zawiera także wzornik kolorów anody oraz lakierów imitujących anodę. Malowanie proszkowe w lakierniach Aluron realizowane jest według standardów QUALICOAT.

  Aluron od 2002 roku wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne, które znajdują się pod marką Aluron.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...