Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Antykorozja

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  24.07.2018, ~ Administrator   

  Glasurit, marka lakierów premium należąca do BASF, wspiera profesjonalne lakiernictwo, wciąż tworząc nowe produkty, które przyspieszają realizację zleceń, mogą być stosowane elastycznie i harmonizują z procesami w lakierniach.

  Glasurit proponuje produkt, dzięki któremu wydajna praca staje się jeszcze łatwiejsza: podkład gruntujący CV Multi-Wash 283-1870. Czas odparowania powłoki tego podkładu to zaledwie 30 minut w temperaturze pokojowej, dzięki czemu warsztat może wykorzystać kabinę do innych zleceń i lepiej zaplanować przepływ pracy.

  Podkład gruntujący Glasurit CV Multi Wash 283-1870 – dzięki swojej uniwersalności – nadaje się do wykonywania zarówno kosmetycznych napraw, jak i do lakierowania całościowego w ramach procesu produkcyjnego. Zależnie od rodzaju zlecenia, lakiernik może zastosować ten produkt w systemie 2-warstwowym lub wykorzystać go jako podstawę powłoki o najwyższej jakości, wykonywanej w systemie 3-warstwowym. 283-1870 zapewnia ochronę antykorozyjną na różnych podłożach, włączając w to aluminium, stal i akcesoria ze stali galwanizowanej.

  Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań podkładu gruntującego Glasurit CV Multi Wash 283-1870 lakiernie mogą zoptymalizować swoje procesy, podnieść wydajność i uzyskać perfekcyjne wyniki prac.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony