• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Przygotowanie Powierzchni

  6 miesięcy temu  15.01.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma ALIT Technologies przekształciła się z S.r.l. (włoski odpowiednik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością) w S.p.A. (spółkę akcyjną), podając, że celem firmy jest emisja obligacji, które pozwolą na rozszerzenie działalności.

  Włoski producent maszyn i produktów do obróbki powierzchni metalowych ogłosił, że proces rozwoju doprowadził Alit do przekształcenia się w spółkę akcyjną.

  Firma zarejestrowała podwyższenie kapitału, co w połączeniu z nową strukturą, pozwoli na większą kontrolę nad zarządzaniem, dzięki obecności trzech audytorów, bardziej zdywersyfikowanym operacjom finansowym i możliwości uzyskania większej płynności w celu dalszego rozwoju, jak wyjaśnił dyrektor generalny Loris Rossi. − ALIT Technologies S.p.A, wdzięczna za zaufanie, jakim obdarzyli ją wszyscy interesariusze, ogłasza swoją entuzjastyczną i pozytywną przyszłość – dodał L. Rossi.

  ALIT Technologies jest cenionym partnerem wielu branż zaawansowanych technologii działających w sektorze powłok, które wymagają wysoce wydajnych produktów do wstępnej obróbki elementów metalowych.

  Oprócz nowego systemu dozowania i aplikacji do pasywacji części metalowych Drizzling, ALIT Technologies ze swojej siedziby w prowincji Werona jest również w stanie dostarczyć innowacyjne systemy chemicznego usuwania farby z serii Fastrip oraz produkty chemiczne o wysokiej wydajności i niskim wpływie na środowisko.

  W Polsce dystrybutorem produktów ALIT Technologies jest firma Alufinish Polska.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...