Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  21 dni temu  08.02.2021, ~ Administrator   

  Peleton Tour de France pod Łukiem Triumfalnym.

  Peleton Tour de France pod Łukiem Triumfalnym.

  AkzoNobel dołączył do Tour de France i został partnerem jednego z najbardziej kolorowych wydarzeń sportowych na świecie. W ramach trzyletniej współpracy firma będzie wspierać wyścig zarówno poprzez bogate portfolio swoich marek, jak i czynne uczestnictwo w projektach angażujących lokalne społeczności.

  – AkzoNobel i Tour de France to połączenie nie do pokonania. Obie organizacje łączy ekscytująca i dumna historia, w której pasja i zrównoważone działanie spotykają się z innowacjami i tradycją – wyjaśnia Thierry Vanlancker, CEO AkzoNobel. – W wyścigu ważna jest praca zespołowa, fachowa wiedza i wytrwałość, czyli cechy, które silnie współgrają z AkzoNobel, naszym duchem ciągłego odkrywcy oraz zaangażowaniem w osiągnięciu pozycji lidera.

  Vanlancker dodał też, że partnerstwo nie tylko pomoże AkzoNobel w relacjach z nowymi, jak i obecnymi odbiorcami oraz klientami. Umożliwi również wprowadzenie zmian w wielu obszarach ważnych dla lokalnych społeczności w całej Francji.

  – Zawsze szukamy sposobów, aby poprzez transformacyjną moc farby pozytywnie wpływać na społeczeństwo, a ta współpraca otworzy nowe, wspaniałe możliwości – kontynuuje CEO AkzoNobel. – Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie tej imprezy sportowej i cieszymy się, że możemy być częścią tak prestiżowego i popularnego na całym świecie wydarzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony