• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  12 dni temu  09.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Oddział Interpon międzynarodowego producenta farb i powłok AkzoNobel uruchomił niedawno nową, stylową stronę internetową, która będzie zawierała wiele nowych funkcji i narzędzi cyfrowych, aby zapewnić odwiedzającym bardziej interaktywne i dynamiczne wrażenia.

  Nowa, przeprojektowana strona internetowa jest pojedynczym centrum, które ma na celu poprawę doświadczenia klienta poprzez uczynienie go prostszym i bardziej intuicyjnym. W rzeczywistości została ona stworzona z myślą o kliencie, podkreślając szerokie zaangażowanie firmy w kluczowych sektorach − od architektonicznego po przemysłowe malowanie proszkowe. Projekt kładzie nacisk na łatwość nawigacji, umożliwiając użytkownikom płynny dostęp do informacji o gamie produktów, ich zastosowaniach i obsługiwanych rynkach. Ponadto, strona będzie również zawierać aktualizacje dotyczące premier produktów i nowości branżowych.

  Nowa sekcja „Zasoby” (Resources) zawiera szeroką gamę narzędzi, od wyszukiwarki produktów po najnowsze broszury, wszystkie mające na celu ułatwienie dostępu do informacji, podczas gdy galeria „Prezentacje” (Showcases) oferuje wizualną wycieczkę po projektach architektonicznych na całym świecie, zapewniając wgląd w potencjalne zastosowania i estetyczny wkład w budynki i konstrukcje.

  Wśród nowych i ekscytujących funkcji znajduje się również interaktywna mapa świata, która umożliwia klientom szybkie znalezienie najbliższego autoryzowanego aplikatora poprzez wprowadzenie kodu pocztowego, a także dogłębne studia przypadków pokazujące, w jaki sposób AkzoNobel wspiera swoich klientów na całym świecie.

  − Witryna ma na celu poprawę doświadczenia klienta: jest to przyjazne dla użytkownika miejsce, w którym klienci mogą dowiedzieć się więcej o innowacyjności, zrównoważonym rozwoju i wiedzy na temat kolorów farb proszkowych AkzoNobel, z najlepszymi aplikacjami i interaktywnymi narzędziami, aby zapewnić wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki − powiedział Remco Maassen van den Brink, dyrektor marketingu AkzoNobel Powder Coatings.

  Odwiedź interpon.com

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...