• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Wyroby Lakiernicze

  9 miesięcy temu  06.06.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  AkzoNobel ogłosił niedawno powołanie Danieli Vlad na stanowisko dyrektora zarządzającego AkzoNobel Industrial Coatings. Vlad będzie kierowała strategicznym kierunkiem rozwoju zróżnicowanego portfolio produktów obejmującego powłoki do zwojów i wytłaczania, powłok do opakowań, powłok wykończeniowych do drewna i klejów do drewna.

  Firma informuje, że Vlad wnosi do AkzoNobel bogate doświadczenie i wiedzę fachową. Po tym jak przeszła do firmy z Philipsa zajmowała różne kluczowe stanowiska kierownicze w ramach działalności związanej z powłokami, a wcześniej kierowała działalnością firmy w branży motoryzacyjnej (OEM) i lotniczej (Aerospace). W ciągu ostatnich czterech lat Vlad z powodzeniem przeprowadziładział farb proszkowych przez proces realizacji programu „15 na 20”, a następnie wdrożyła strategię przyspieszonego wzrostu w ramach Grow & Deliver.

  − Jestem dumna i zachwycona, że mogę kierować tak zróżnicowaną firmą, jaką jest Industrial Coatings − powiedziała. − Jej różnorodna działalność obejmuje szeroki zakres branż i produktów. Nie tylko pomagamy klientom chronić i upiększać bramy garażowe i fasady budynków, ale także pokrywamy 50% wszystkich puszek do napojów, dbamy o piękno kuchni, chronimy drewniane podłogi i utrzymujemy drewniane belki dachowe w całości. To niesamowite widzieć, jak daleko sięgają nasze produkty i usługi oraz jak bardzo nasz zespół jest zaangażowany w pomoc naszym klientom. Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do tak utalentowanego zespołu i z niecierpliwością czekam na to, by poprowadzić firmę w nową erę postępu i rozwoju.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...