• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  AkzoNobel ogłosił niedawno powołanie Danieli Vlad na stanowisko dyrektora zarządzającego AkzoNobel Industrial Coatings. Vlad będzie kierowała strategicznym kierunkiem rozwoju zróżnicowanego portfolio produktów obejmującego powłoki do zwojów i wytłaczania, powłok do opakowań, powłok wykończeniowych do drewna i klejów do drewna.

  Firma informuje, że Vlad wnosi do AkzoNobel bogate doświadczenie i wiedzę fachową. Po tym jak przeszła do firmy z Philipsa zajmowała różne kluczowe stanowiska kierownicze w ramach działalności związanej z powłokami, a wcześniej kierowała działalnością firmy w branży motoryzacyjnej (OEM) i lotniczej (Aerospace). W ciągu ostatnich czterech lat Vlad z powodzeniem przeprowadziładział farb proszkowych przez proces realizacji programu „15 na 20”, a następnie wdrożyła strategię przyspieszonego wzrostu w ramach Grow & Deliver.

  − Jestem dumna i zachwycona, że mogę kierować tak zróżnicowaną firmą, jaką jest Industrial Coatings − powiedziała. − Jej różnorodna działalność obejmuje szeroki zakres branż i produktów. Nie tylko pomagamy klientom chronić i upiększać bramy garażowe i fasady budynków, ale także pokrywamy 50% wszystkich puszek do napojów, dbamy o piękno kuchni, chronimy drewniane podłogi i utrzymujemy drewniane belki dachowe w całości. To niesamowite widzieć, jak daleko sięgają nasze produkty i usługi oraz jak bardzo nasz zespół jest zaangażowany w pomoc naszym klientom. Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do tak utalentowanego zespołu i z niecierpliwością czekam na to, by poprowadzić firmę w nową erę postępu i rozwoju.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...