Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  3 miesiące temu  21.02.2020, ~ Administrator   

  Strona 2 z 2

  Stocznie i firmy lakiernicze budujące superjachty mogą teraz stosować rewolucyjną technologię wypełniacza w aerozolu, która z pewnością doprowadzi do wielkich zmian w tej branży. Będący częścią gamy Awlgrip, Awlfair SF to wysokowydajny wypełniacz, który można nakładać metodą ciśnieniowego natryskiwania bezpowietrznego zamiast ręcznie. Ta przełomowa innowacja nie tylko umożliwia nakładanie na mokre powierzchnie (wet-on-wet), lecz również oznacza, że teraz w ciągu jednego dnia można nałożyć nawet dwie warstwy bez konieczności szlifowania pomiędzy tymi czynnościami.

  • Dzięki inwestowaniu w ludzi AkzoNobel otrzymał pięć tytułów „Top Employer”

  Top Employers Institute docenił AkzoNobel w tworzeniu najlepszych warunków pracy dla pracowników. Chiny uzyskały certyfikat w grudniu 2019 r., a ich śladem podążyły inne kluczowe rynki: Brazylia, Wielka Brytania, Holandia i USA. Dzięki doskonałym osiągnięciom w ramach inicjatyw propracowniczych nasza firma dokłada swój pierwszy certyfikat „Top Employer” w Holandii i Stanach Zjednoczonych do wcześniejszych certyfikatów uzyskanych przez osiem lat z rzędu w Wielkiej Brytanii, siedem w Chinach i cztery w Brazylii.

  O AkzoNobel 
  AkzoNobel to firma, której pasją są farby. Jest ekspertem w profesji tworzenia farb i lakierów, wyznaczającymi standardy kolorystyczne i ochronne od 1792 r. W portfolio są takie marki jak Dulux, International, Sikkens i Interpon. Firma mająca siedzibę w Holandii, działa w ponad 150 krajach i zatrudnia ok. 34 tys. osób. 

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony