• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  7 miesięcy temu  10.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Awlgrip i International, dwie marki z portfolio AkzoNobel, wyznaczają standardy w zakresie wsparcia klienta i innowacji dzięki nowemu Centrum Badań Aplikacyjnych (ARC), światowej klasy ośrodkowi oferującemu najnowocześniejsze narzędzia do testowania i prób produktów, systemów i technologii, a także miejsca dla szkoleń w zakresie aplikacji produktów do jachtów.

  AkzoNobel zainwestował w rozbudowę centrum aplikacji farb jachtowych zlokalizowanego w Southampton w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić profesjonalnym lakiernikom innowacyjne produkty, aplikacje i techniki malarskie. Projekt został podzielony na trzy fazy i ma zostać ukończony w 2025 roku.

  W ramach pierwszej fazy rozwoju uruchomiono dwie nowe kabiny natryskowe i przylegające do nich laboratorium, oferując aplikatorom możliwość współpracy z AkzoNobel w celu poprawy ich wydajności i doskonalenia umiejętności malarskich.

  Faza druga, która ma rozpocząć się w 2024 roku, obejmie budowę pionierskiej kabiny natryskowej z klimatyzacją umożliwiającą podnoszenie i obniżanie temperatury i wilgotności w celu odtworzenia warunków klimatycznych w dowolnym miejscu na świecie.

  W nowym obiekcie będzie można również badać, w jaki sposób wykorzystać aplikacje zrobotyzowane, aby poprawić produktywność i powtarzalną jakość.

  Dalsze zmiany, zgodne z trendami rynkowymi, zostaną wdrożone w 2025 roku.

  Oprócz opracowywania nowych produktów, centrum jest znane ze współpracy z partnerami branżowymi, takimi jak producenci pistoletów natryskowych i dostawcy materiałów ściernych, aby zapewnić testowanie najnowszych technologii i sprzętu.

  − Centrum Badań Aplikacyjnych ustanowi nowy standard badań, rozwoju i szkoleń − powiedziała Jemma Lampkin, dyrektor handlowy AkzoNobel ds. jachtów. − Z pasją łączymy nasze zespoły badawcze i techniczne z lakiernikami, którzy chcą być najlepsi w swojej klasie poprzez doskonalenie wiedzy produktowej, technicznej i aplikacyjnej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...