Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Po wnikliwej analizie światowych trendów, przeprowadzonej przez ekspertów z różnych krajów, wybrano kolor, który u progu nowej dekady wyraża istotę tego, co czyni nas ludźmi. Według Global Aesthetic Center AkzoNobel w 2020 r. we wnętrzach królować będzie Miętowa Szarość (ang. nazwa Tranquil Dawn).

  Kolor Roku 2020, Miętowa Szarość, będący delikatnym odcieniem z pogranicza zieleni, błękitu i szarości, znajduje się we wszystkich czterech paletach barw ColourFutures 2020. Zostały one stworzone, aby zainspirować klientów i ułatwić im dokonanie wyboru właściwego koloru. – Miętowa Szarość doskonale oddaje nastrój 2020 roku, pełen refleksji nad tym, co czyni nas ludźmi – wyjaśnia Heleen van Gent, szefowa Global Aesthetic Center AkzoNobel, które co roku bada i analizuje światowe trendy. – Kolor roku 2020 jest uzewnętrznieniem naszego pragnienia, aby cenić i pielęgnować to, co pomaga nam w powrocie do natury i pokazuje, jak będzie to ważne podejście w nowej dekadzie.

  Zaletą corocznych badań jest to, że zaprezentowane palety barw mogą być stosowane również w pozostałych obszarach biznesowych AkzoNobel, gdzie kolor odgrywa ważną rolę, jak Automotive and Specialty Coatings, Powder Coatings oraz Wood Coatings.

  Więcej informacji o kolorze roku 2020 we wrześniowo-październikowym numerze „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz na https://www.akzonobel.com/en/colourfutures

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony