• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  6 miesięcy temu  15.09.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariusze Akzo Nobel N.V. powołali nowego dyrektora generalnego Gregoirea Poux-Guillaumea na członka zarządu z dniem 1 listopada 2022 r.

  Poux-Guillaume zastąpi Thierryego Vanlanckera, który jest dyrektorem generalnym i członkiem zarządu od 2017 roku i którego kadencja dobiega końca. Poux-Guillaume dołączy do AkzoNobel 1 października, aby zapewnić płynne przejęcie obowiązków od 1 listopada.

  − Chciałbym powitać Gregoirea Poux-Guillaumea, który jest doświadczonym liderem biznesowym z imponującym doświadczeniem w dostarczaniu wyników, rozwoju i budowaniu silnych zespołów – skomentował Nils Smedegaard Andersen, przewodniczący Rady Nadzorczej AkzoNobel − Jego doświadczenie odegra kluczową rolę we wspieraniu firmy w dalszej poprawie jej działań operacyjnych i wydajności. Chciałbym również podziękować Thierryemu za czas spędzony w AkzoNobel, podczas którego AkzoNobel został przekształcony w skoncentrowaną i konkurencyjną firmą produkującą farby i powłoki, ze znaczącymi zwrotami dla akcjonariuszy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...