Szukaj

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  4 miesiące temu  07.06.2018, ~ Administrator   

  Dzięki współpracy AkzoNobel i Jean Boulle Luxury jeszcze w tym roku zadebiutuje pierwszy na świecie jacht z powłoką diamentową.

  Diamentowe wykończenie powstanie dzięki połączeniu technologii opracowanej przez Jean Boulle Luxury z ekspercką wiedzą AkzoNobel na temat kolorów oraz tworzenia powłok. W ramach współpracy obie firmy przekształcą diamenty pochodzące z etycznego źródła w wysokiej jakości powłokę lakierniczą, która pozwala uzyskać olśniewające wykończenie na niemal każdej powierzchni.

  Opracowana przez Jean Boulle Luxury powłoka Sun King była już dotychczas stosowana na prywatnych samolotach i luksusowych samochodach, natomiast w świecie jachtów wielokadłubowych zadebiutuje na jednostce 40 Open Sunreef Power.

  – Stworzona przez nas innowacyjna powłoka lakiernicza Awlcraft SE ma w swojej palecie nieograniczoną ilość kolorów i efektów, które zapewniają dodatkowo olśniewające diamentowe wykończenie – wyjaśnił Hans Slegtenhorst, Pro and Superyacht Segment Manager AkzoNobel. – Łącząc sprawdzoną jakość lakieru Awlgrip z lakierem bezbarwnym Sun King Diamond Jean Boulle, osiągniemy olśniewający efekt wykończeniowy na statku Sunreef.

  Jednostka 40 Open Sunreef Power została zbudowana w stoczni Sunreef Yachts w Gdańsku. Dzięki zastosowaniu specjalnego modelu silnika jacht może osiągnąć prędkość maksymalną ponad 60 węzłów i jednocześnie zapewniać stabilność i komfort nawet przy tak dużych prędkościach.

  – Cieszymy się, że możemy współpracować z Sunreef Yachts, liderem w produkcji luksusowych katamaranów, aby stworzyć pierwszą na świecie łódź z diamentową powłoką – dodał Bertrand Boulle, dyrektor generalny Jean Boulle Luxury.

  Lśniący lakier nawierzchniowy Sun King Diamond to jedyna na świecie naturalna, wysokiej jakości powłoka diamentowa, która radykalnie zmienia wygląd, jednocześnie zachowując pełną ochronę. Produkt był już zastosowany w samochodach Rolls Royce i Bentley oraz samolocie Bombadier Global Express.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony