• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 01.09-30.11 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  09.11.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma AkzoNobel Aerospace Coatings zaprezentowała na targach MRO Europe w Londynie innowacyjne, metaliczne, niebieskie pokrycie z podkładem bez chromianu, zastosowane w nowym malowaniu samolotu włoskich linii lotniczych ITA Airways.

  Stylizacja składa się z głębokiego metalicznego błękitu pokrytego perłą, stylizowanych ikon reprezentujących artystyczne dziedzictwo Włoch, włoskich barw narodowych użytych na sterach samolotów oraz białoczerwonego logo ITA Airways. Replika tego motywu malowania ITA jest prezentowana na stoisku AkzoNobel.

  System lakierowania bazowego i przezroczystego obejmował efekty specjalne Aerobase i Aviox Clearcoat UVR. ITA wybrała ten system ze względu na jego wysoką wydajność oraz jednolite pokrycie i wygląd, które można uzyskać już po jednym lakierowaniu.

  - Zespół w ITA zwrócił się do nas szukając partnera, który pomógłby wprowadzić ich pomysł marketingowy w życie. Wspólnie stworzyliśmy oszałamiającą kompozycję w kolorze koszulek włoskich narodowych drużyn sportowych. Piękny metaliczny błękit honoruje legendy sportu, takie jak Paolo Rossi - bohatera Mistrzostw Świata z 1982 roku - którego imieniem nazwano samoloty ITA. A w AkzoNobel cieszymy się na długie i nieprzerwane partnerstwo w dziedzinie innowacji - powiedział Edoardo Sorvillo, dyrektor sprzedaży AkzoNobel na Włochy i Polskę.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...