• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  19 dni temu  05.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Rok 2024 w historii firmy Ecoline, producenta linii lakierniczych, jest szczególny, ponieważ właśnie w tym roku upływa 25 lat istnienia przedsiębiorstwa. Jubileusz to okazja do podsumowania dotychczasowej działalności ciągle rozwijającej się spółki.

  Rocznica była okazją do wspólnego świętowania. − Jest to także czas refleksji w odniesieniu do minionego okresu oraz oceny ostatniego ćwierćwiecza, które bez wątpienia w branży lakierniczej było ogromnym skokiem cywilizacyjnym – mówi Piotr Potocki, prezes firmy Ecoline. − Historię spółki tworzą ludzie. Za nami 25 lat współpracy i wymiany doświadczeń. Szczególne podziękowania kieruję do obecnych i byłych pracowników za trud wkładany w rozwój firmy, za mobilizację, zaangażowanie i ciężką pracę. Serdecznie dziękuję także wszystkim naszym klientom, przyjaciołom i kooperantom, którzy na przestrzeni tych lat zaufali nam, byli i są nadal z nami.

  Firma Ecoline to polski producent urządzeń lakierniczych. Zajmuje się nie tylko projektowaniem i budową zaawansowanych linii lakierniczych, ale przede wszystkim oferuje swoje autorskie rozwiązania, zgodnie z najnowszymi trendami, z uwzględnieniem dokładnych wymogów technologicznych klienta, wymiarów detali oraz wymogów przygotowania powierzchni, jak i ochrony środowiska. W ofercie znajdują kompletne linie zarówno ręczne, jak i automatyczne oraz poszczególne elementy ich wyposażenia.

  Linie lakiernicze produkowane przez Ecoline to projekty ściśle spersonalizowane. Każda zaprojektowana i wykonana malarnia proszkowa to projekt indywidualny, dokładnie przemyślany, uwzględniający specyficzne potrzeby produkcyjne, możliwości lokalowe, z uwzględnieniem maksymalnej oszczędności i optymalizacji zużycia mediów.

  Więcej na ecoline.com.pl

  GALERIA ZDJĘĆ

  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline
  25 lat firmy Ecoline

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...