• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Procesy Wspomagające

  ponad rok temu  12.07.2019, ~ Administrator   

  Tego lata firma H2O GmbH świętuje dwa wydarzenia: 20-lecie oraz otwarcie rozbudowanej siedziby w Steinen w Baden (Niemcy). Prace budowlane trwały prawie rok, w wyniku których hala produkcyjna została trzykrotnie powiększona, dzięki czemu firma oferuje teraz do tygodnia krótszy czas produkcji, a rozbudowa drugiego piętra o 20 dodatkowych stanowisk biurowych usprawniła pracę.

  H2O oferuje technologie zrównoważonego oczyszczania ścieków przemysłowych dla branży obróbki metali, przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, maszynowego i wielu innych. Specjalizuje się w produkcji systemów destylacji próżniowej VACUDEST. Od momentu założenia w 1999 r. firma kieruje się wizją przyszłości bez ścieków, dlatego stale pracuje nad najbardziej zrównoważonym, skutecznym i niezawodnym systemem oczyszczania ścieków. Chce trwale przyczynić się do produkcji przemysłowej bez zrzutu zanieczyszczonej cieczy, aby umożliwić przyszłym pokoleniom życie w czystym i zdrowym środowisku.

  Ścieki produkcyjne powstają niemal we wszystkich obszarach czyszczenia części i techniki obróbki powierzchniowej. Woda z kąpieli odtłuszczających i aktywnych, woda z bębnowania i polerowania oraz woda z etapów płukania pomiędzy poszczególnymi etapami obróbki jest często w dużym stopniu zanieczyszczona solami, metalami ciężkimi, środkami powierzchniowo czynnymi, olejami i smarami. Bez oczyszczenia taka woda nie może być odprowadzana do kanalizacji i nie nadaje się do ponownego użycia w procesie.

  H2O stworzyło system VACUDEST – rozwiązanie oczyszczania ścieków oparte na najnowocześniejszej technologii, którą można zastosować przy wielu różnych procesach wykańczania powierzchni i powlekania.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...