• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-12.2024 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Procesy Wspomagające

  ponad rok temu  12.07.2019, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Tego lata firma H2O GmbH świętuje dwa wydarzenia: 20-lecie oraz otwarcie rozbudowanej siedziby w Steinen w Baden (Niemcy). Prace budowlane trwały prawie rok, w wyniku których hala produkcyjna została trzykrotnie powiększona, dzięki czemu firma oferuje teraz do tygodnia krótszy czas produkcji, a rozbudowa drugiego piętra o 20 dodatkowych stanowisk biurowych usprawniła pracę.

  H2O oferuje technologie zrównoważonego oczyszczania ścieków przemysłowych dla branży obróbki metali, przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, maszynowego i wielu innych. Specjalizuje się w produkcji systemów destylacji próżniowej VACUDEST. Od momentu założenia w 1999 r. firma kieruje się wizją przyszłości bez ścieków, dlatego stale pracuje nad najbardziej zrównoważonym, skutecznym i niezawodnym systemem oczyszczania ścieków. Chce trwale przyczynić się do produkcji przemysłowej bez zrzutu zanieczyszczonej cieczy, aby umożliwić przyszłym pokoleniom życie w czystym i zdrowym środowisku.

  Ścieki produkcyjne powstają niemal we wszystkich obszarach czyszczenia części i techniki obróbki powierzchniowej. Woda z kąpieli odtłuszczających i aktywnych, woda z bębnowania i polerowania oraz woda z etapów płukania pomiędzy poszczególnymi etapami obróbki jest często w dużym stopniu zanieczyszczona solami, metalami ciężkimi, środkami powierzchniowo czynnymi, olejami i smarami. Bez oczyszczenia taka woda nie może być odprowadzana do kanalizacji i nie nadaje się do ponownego użycia w procesie.

  H2O stworzyło system VACUDEST – rozwiązanie oczyszczania ścieków oparte na najnowocześniejszej technologii, którą można zastosować przy wielu różnych procesach wykańczania powierzchni i powlekania.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...