• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  Aktualności i przegląd rynku

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  10 miesięcy temu  10.11.2020, ~ Administrator   

  Eko-Color Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji farb proszkowych, obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia. Jako jedna z firm w grupie Kabe Swiss Group posiada najnowocześniejszy zakład produkcji farb proszkowych w Europie, własne laboratorium badawczo-kontrolne oraz własną lakiernię.

  Zespół Eko-Color tworzy grupa wyspecjalizowanych pracowników, którzy zapewniają obsługę klienta w formacie 360°, a nad procesem produkcyjnym nadzór sprawują wykwalifikowani specjaliści.
  Firma z uwagą wsłuchuje się w potrzeby rynku oraz konkretnych branż i dostarcza zindywidualizowane produkty na najwyższym poziomie. Szeroki wachlarz kolorów w ofercie firmy Eko-Color powstawał w następstwie indywidualnych potrzeb kontrahentów. I tak dziś w ofercie marki znajdują się serie farb Coliber, Elimer i PF z certyfikatem jakości Qualicoat. Eko-Color stawia na jakość i innowacyjność swoich produktów, jednocześnie zapewniając swoim odbiorcom doskonałą opiekę przed- i posprzedażową, a także fachową obsługę techniczną, która przede wszystkim pomaga w optymalizacji procesu malowania proszkowego. Wychodząc naprzeciw swoim lojalnym partnerom uruchomiono również zdalne wsparcie techniczne, czyli Dyżur Eksperta oraz Strefę Klienta. Więcej informacji na www.eko-color.eu.

  Determinacja i ogromne zaangażowanie zespołu firmy Eko-Color od początku istnienia sprawiły, że przez 10 lat stała się ekspertem w branży farb proszkowych oraz poważnym graczem na rynku polskim i europejskim.

  Wywiad z dyrektorem zarządzającym przeczytasz TU

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  do góry strony