• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian
  Strona 1 z 4

  W tym roku wystartowała czwarta edycja Warsztatów Lakierniczych

  Tegoroczny cykl spotkań z Państwem rozpoczęliśmy we Wrocławiu na zamku Topacz, 21 kwietnia, gdzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Niesamowite było zobaczyć Państwa i pełną salę, którą wypełniło ponad 120 osób. Bardzo nam tego brakowało, a patrząc na fakt, że wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki, pokazuje nam, że Wam również.

  Czas leci, a z nim do historii przeszły już kolejne spotkania z Państwem: majowe w Krakowie, w hotelu Galaxy oraz czerwcowe, ostatnie przed wakacjami, które odbyły się w stolicy, a dokładnie w Pałacyku Otrębusy koło Warszawy. Za nami wiele godzin rozmów, wymiany doświadczeń i nowej wiedzy. Dziękujemy.
  Planowo, po wakacjach widzimy się jeszcze w Gdańsku (22.09.2022), a cały tegoroczny cykl kończymy w Poznaniu (20.10.2022).

  Dlaczego wydarzenia lokalne?

  – Mamy świadomość, że w dzisiejszym świecie czas jest zasobem, którego nam wszystkim brakuje – mówi Anna Malinowska z firmy P.C. Systems Sp. z o.o. – Zależy nam, aby każdy, czy to dyrektor/właściciel firmy, czy osoba odpowiedzialna za proces/inżynier/operator lakierni, miał możliwość poszerzania swojej wiedzy i poznania trendów rynkowych poprzez wzięcie udziału właśnie w takim lokalnym spotkaniu, bez konieczności dalekich podróży, a zaoszczędzony czas spożytkował na wprowadzanie zmian czy zdobytych wskazówek. Warsztaty to świetny pomysł i znakomita okazja do budowania relacji, spotkań ze specjalistami w branży, wymiany spostrzeżeń, szukania odpowiedzi i rozwiązań, a wszystko to w miejscu i w warunkach, które stwarzają doskonały klimat do podzielenia się swoją wiedzą, prowadzenia dyskusji, jak również wymiany doświadczenia z naszymi gośćmi w kuluarach, czy chociażby podczas przerwy kawowej.

  Ogromną zaletą warsztatów jest to, że rejestracja oraz udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Dla kogo są warsztaty?

  Warsztaty są dedykowane tym, którzy dopiero zaczynają swoją historię z lakierowaniem proszkowym oraz doświadczonym lakiernikom, inżynierom czy szefom produkcji. Każdemu, kto lubi się rozwijać i ma ochotę posłuchać o lakierowaniu proszkowym i nowościach w branży. Warsztaty są skierowane do właścicieli oraz pracowników firm wykorzystujących w swojej działalności malowanie proszkowe na potrzeby własne lub/i usługowe.

  Jak narodził się pomysł warsztatów?

  – Idea warsztatów lakierniczych zrodziła się w 2019 roku z potrzeb zgłaszanych przez naszych partnerów biznesowych i klientów – mówi Grzegorz Pogroszewski, dyrektor zarządzający TIGER Coating Poland Sp. z o.o. – Tendencje rynkowe pokazują, iż ciągle podnoszona jest jakość wyrobów, a rosnące ceny surowców, mediów oraz farb proszkowych nie pomagają w codziennej pracy technologów oraz decyzjach biznesowych. Chcąc temu zaradzić trzeba ciągle obniżać koszty produkcyjne, szukając oszczędności na wielu płaszczyznach, tj. stosując nowoczesne technologie, ciągle optymalizować czy wprowadzać inne rozwiązania, np. innowacyjne procesy technologiczne.

  Do tego wszystkiego potrzebna jest wiedza, jakie są możliwości, rozwiązania i trendy rynkowe. Warto zadawać pytania i szukać rozwiązań, a takie spotkania dają taką możliwość.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie
  Wspieramy lokalnie, działamy globalnie

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...